МАГНОЛІЯ НА ПОКРОВУ

Жовтень тішить нас розмаїттям свят і чудовою погодою. Серед інших «червоних» днів у календарі свято Покрови посідає чільне місце. За народними прикметами саме  14 жовтня господарі на­магалися повністю завершити сільськогосподарський рік, збирали овочі, плоди. А кажуть: яка погода на Покрову, такою і буде вся зима;  дощ у цей день  благоволить бджо­лам; журавлі вже відлетіли – чекай ранню зиму; вітер дме з північного боку – зима буде холодною. Змінний вітер віщує непостійну зиму.

Сім’я Павла і Людмили Кузів вирішили дослухатися до прикмет і посадити у цей день свою родинну магнолію біля місь­кої ради Стрия та спо­діваються, що їхнє квітуче деревце перебуватиме під покровом Богородиці. А допомагали татусеві три донечки – Софійка, Вікторія та Катерина. Мама Людмила поділилася з нами радістю, що чекають з чоловіком на четверту ди­тинку, тож це дерево буде своє­рідним символом продовження роду.

Надзвичайно тішиться таким учас­никам акції «Стрий – місто маг­нолій» її ідейний натхненник почесний голова ГО «Молодь Стрийщини» Михайло Шмігельський. «Поважаю активних людей таких, як Павло.  Він хоче щось змінити в місті. Подав електронну петицію в міську раду. Для цієї акції спеціально купив саджанець магнолії, землю і навіть нову лопату. Каже,  що надзвичайно радіє своєму жіночому царству. Дівчатка особисто полили посаджене деревце. Це дуже символічно, багатодітний, успішний батько разом з родиною садить дерево. Запрошую всіх долучатися до акції. Змінимо Стрий разом!», – зазначив активіст.

Наталія КАРПЕНКОВА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«БУВ ГОТОВИЙ ЖИТИ ЗА УКРАЇНУ…»

                             «Здобудеш Українську державу