ЛЮБІМО БАТЬКІВЩИНУ, КОРІМОСЯ ЇЇ ЗАКОНАМ!

Під таким девізом у Стрийському коледжі ЛНАУ відбувався тиждень правового виховання, присвячений Дню юриста. Фахівців за спеціальністю «Правознавство» у Стрийському коледжі готують з 1998 року.

Випускники відділення «Правознавство» працюють в органах юстиції, судах, органах РАЦС, нотаріаті, апараті органів державної виконавчої влади, юридичній службі установ і організацій.


Є понад  двадцять посад, на яких працюють наші випускники: завідувач канцелярії суду, секретар cуду, державний виконавець, завідувач архівом, консультант нотаріальної контори та інші. Тому свято День юриста є близьким для Стрийського коледжу ЛНАУ і святкують його навчаючись і відпочиваючи.


Так, розпочався тиждень правового виховання конкурсом листівок на тему: «Конституція очима студентів». Даний конкурс є на часі, оскільки саме зараз наша держава переживає зміни в конституційному законодавстві. Переможцями даного конкурсу стали студентка гр. П-21 – Романчук М., студент гр. П-22 – Поляк О. та студенти  гр. П-32 – Ціко Д., Стриганин М.


Велику зацікавленість суспільним життям країни продемонстрував «круглий стіл» на тему: «Людина в Україні є найвищою соціальною цінністю».  Пліч-о-пліч над моральними та правовими проблемами сучасної людини працювали студенти-старшокурсники Кулаков І., Дмитришин Ю., Бельська Н., Іпатова О., Рицак Ю., Лещишин Н., Кліменчук І., Левандовська М., Лагодич М., Стриганин М. зі своїми наставниками Іванишин Г. І., Ковцун Р.М., Кухар О.М., Здирок М.А.


31 жовтня в нашій державі відбудуться вибори до місцевих рад. Саме проблеми виборчого законодавства були висвітлені під час науково- теоретичної конференції, що відбулася 7 жовтня.


На  високому науковому рівні були підготовлені доповіді студентів Іпатової О., Візної М., Куртої О., Кулакова І., Тунської Н., Вігак Н., Ковальської А., Павлишина Ю., Гоїнець Н. Викладачі Здирок М.А., Парута О.М., Яцентюк С.Я. акцентували свою увагу  на актуальності даної конференції, адже саме нашій молоді творити майбутнє і саме вона повинна активно впливати на політичне життя країни, не стояти осторонь державного будівництва, адже кожен народ має таку владу, яку заслуговує.


Фаховістю відзначалось і відкрите заняття з Адміністративного права викладача Левкович І.С. Студенти гр. П-32, продемонстрували не тільки теоретичне знання Кодексу про адміністративні правопорушення, але й успішно справилися із вирішенням ситуаційних задач.


З понеділка по п’ятницю студенти напружено працювали, а в п’ятницю відпочили на грі КВК, в якій взяли участь збірні команди правознавців НІКА (назва походить від богині перемоги) та ЮПІ (юні правознавці-інтелектуали). З невеликим відривом перемогла команда ЮПІ на чолі з капітаном Коваль М.


І завершився тиждень екскурсією до Львова, де студенти-четвертокурсники познайомилися з роботою Львівської міської ради в контексті проекту «Коридорами Ратуші».


Закінчився тиждень правового виховання. Не залишив він  нікого зі студентів байдужим, всі сумлінно працювали, вдосконалюючи свої знання з  правознавства. Тож з упевненістю можна констатувати, що сьогоднішні наші студенти – це завтрашні високоосвічені фахівці.


Яцентюк С.Я.,
викладач правових дисциплін, член Громадської правової приймальні  Стрийського коледжу ЛНАУ.
Яворський В. – студент Гр. П-41.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: