“Львівський квартал”: комфортні будинки, підземний паркінг, безпечний дитячий майданчик

Кожна компанія, як і кожна людина, має мати свої принципи. У нашої будівельної компанії “Інвест Гал Буд” є три основних: ми гарантуємо якість кожного квадратного метру житла; дбаємо про благоустрій навколо будинку і завжди вчасно здаємо житло в експлуатацію. Зокрема 18 листопада щасливі власники квартир І-ІІ секції “Львівського кварталу” отримали ключі від свого житла.

Найперше, що ми враховуємо при початку будівництва — локація. Адже розвинена інфраструктура поруч з житлом є значною перевагою для мешканців. Тому чотири багатоповерхові новобудови  ЖК “Львівський квартал” розташовані неподалік центру міста, на розі вулиць Львівська та Січових Стрільців. Поруч з “Львівським кварталом” є школи, центральна лікарня, продуктові магазини, супермаркети, аптеки, а до паркової зони — всього 515 метрів.

Унікальна пропозиція  від компанії —

можливість розтермінування вартості житла до 5 років без підняття ціни!

Окрім вигідної локації, ЖК “Львівський квартал” відрізняється від інших новобудов сучасним плануванням квартир, високою якістю будівництва та архітектурою, що повністю відповідає стандартам житла підвищеного комфорту. Житловий комплекс складається з чотирьох секцій. І, ІІІ, IV — дев’ятиповерхівки, ІІ секція має вісім поверхів.

Новобудова зводиться за монолітно-каркасною технологією, стіни — з цегли. Фасад утеплений 100 мм шаром пінопласту, оздоблений декоративною штукатуркою, утеплення покрівлі — 200 мм. На поверхах — по чотири квартири зручного планування з балконами. Квартири, починаючи від 2 поверху 4 секції, мають панорамні вікна.

Не окремий будинок, а зручний комплекс

Треба відзначити, що “Львівський квартал” — не окремий будинок, інтегрований в міську структуру, а повноцінний комплекс з інфраструктурними елементами.

— Цей житловий комплекс — це цілий квартал, — коментує головний архітектор проекту Олег Трофименко. — Квартал, закріплений на основних містобудівних артеріях, що надає йому виняткової актуальності і зручності для жителів. Він водночас орієнтований на жваве активне міське життя і на затишок та приватність. А підземний паркінг вирішує актуальні питання зберігання автомобілів у місті.

Одне слово, переймаючи найкращий європейський досвід будівництва, ми змогли створити сучасний зручний і комфортний житловий комплекс на рідній землі.

Окрема тема, якій компанія приділяє увагу, — безпека дітей. Тому територія житлового комплексу закрита і облагороджена: бруківка, озеленення і, звичайно, облаштований дитячий майданчик.

На всіх цих перевагах акцентуємо не тільки ми, а й стрияни, які стали мешканцями “Львівського кварталу”. Кажуть, вибрали квартири у “Львівському кварталі” тому, що будівля відповідає всім сучасним вимогам і є найкращою серед усіх на сьогоднішній день пропозицій у місті. Жінок, в основному, тішить безпека дітей, вигляд з вікна і зручна кухня. Чоловіки відзначають паркінг, те, що житло здається в обумовлені терміни, а в будівлі є всі необхідні комунікації для подальшого облаштування.

Розтермінування вартості — до 5 років без підняття цін

Кажуть, по-справжньому щасливою людиною може бути в своєму помешканні тільки тоді, коли є хороші сусіди. І тому наша компанія намагалася від моменту вручення ключів познайомити сусідів. Діти бавилися, їли цукерки, дорослі говорили за бокалом шампанського, планували наступні зустрічі.

Також для Вашої зручності у 2017 році компанія “Інвест Гал Буд”  відкрила оновлений сучасний відділ продажу, де можна не тільки запитати все, що стосується житла, а й випити смачної кави, перепочити, одразу пройтися екскурсією “Львівським кварталом”, вибрати свою квартиру. До речі, зараз діє унікальна пропозиція — можливість розтермінування вартості житла до 5 років без підняття ціни!

Ми дуже цінуємо всіх наших клієнтів, дякуємо за довіру і бажаємо, щоб у кожній квартирі разом з власниками оселилося щастя. А про комфорт і якість житла ми подбали.

Телефони відділу продажу компанії “Інвест Гал Буд”:

098 4224228, 066 4224228

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: