Львівський державний ліцей

{mosimage}Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут оголошує набір на 2009-2010 навчальний рік

Приймаються юнаки – громадяни України, віком 14-15-16 років, які закінчили 9-10 класів, придатні за станом здоров’я навчатись у ліцеї і бажають стати офіцерами Збройних сил України та інших силових структур.

Ліцей забезпечує безкоштовне проживання та харчування.


У ліцеї учні поглиблено вивчають іноземні мови, інформатику та фізкультуру, мають можливість займатися у спортивних секціях (боксу, боротьби, атлетичної гімнастики, акробатики, легкої атлетики, рукопашного бою, військового багатоборства), бажаючі можуть отримати права на водіння автомобіля.


{mosimage}Навчально-матеріальну базу ліцею складають першокласно обладнані навчальні кабінети, зал хореографії, два комп’ютерних класи, кабінет професійної орієнтації, клуб на 500 місць, бібліотека, актовий зал, тир, затишно обладнані спальні приміщення, класи самопідготовки, світлиці.


Спортзал спеціально обладнаний тренажерним, ігровим та залом для боротьби. Є стадіон та спортивні майданчики.


Усі учні мають можливість займатися в танцювальному, хоровому гуртках та оркестрі, відвідувати культурно-просвітницькі заклади міста, ознайомитися з його чудовими музеями, театрами.


{mosimage}Якщо Ви хочете набути відмінних фізичних якостей, високого інтелектуального та культурного рівня, готові присвятити себе служінню народу України – наш ліцей – Ваш найкращий вибір!
Для вступу  у ліцей необхідно подати до приймальної комісії особисто або поштою з 1 квітня до 25 червня наступні документи:


– особисту заяву на ім’я начальника ліцею;
– автобіографію;
– заяву від батьків (або осіб, що їх заміняють) про бажання їх сина вступити до ліцею, в якій вказують, що їх син погоджується після закінчення ліцею  бути скерованим для подальшого навчання, відповідно до рознарядки, на перші курси військових інститутів,  відділень, факультетів, кафедр військової підготовки при вищих навчальних закладах;
{mosimage}- копію свідоцтва про народження та ідентифікаційного номеру абітурієнта;
– копію свідоцтва про базову середню освіту (9 кл.)
– табель успішності за I семестр 9-го або 10-го класу, завірений печаткою школи;
– характеристику, завірену класним керівником та директором школи;
– чотири фотокартки розміром 3х4 см.;
– довідку про склад сім’ї (форма №3 );
– довідку про зроблені щеплення (форма №63);
{mosimage}- флюорографія грудної клітини, ЕКГ серця, аналіз крові на групу;
-дітям-сиротам (напівсиротам) – копії свідоцтв про смерть батьків та копію рішення про опікунство;
– особам, потерпілим від аварії на ЧАЕС, – копію посвідчення;
– довідку про стан здоров’я ( форма №086-У).


Завірена копія свідоцтва про базову середню освіту та медичні аналізи (загальний аналіз крові та сечі, – не пізніше тижневої давності) подаються під час прибуття до ліцею.
Конкурсні вступні іспити проводяться з 25 червня до 4 липня за обсягом програми 9-х класів середньої загальноосвітньої школи: українська мова (диктант), математика (письмово), іноземна мова (усно).


{mosimage}Крім того, кандидати проходять перевірку рівня фізичної підготовки, медичний огляд і професійно-психологічне обстеження. Кандидати, які отримали свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою, складають тільки один іспит – математику. У разі отримання оцінки «відмінно» вони звільняються від подальшої здачі іспитів. Отримавши нижчий бал,  складають іспити на загальних підставах.


Термін навчання у ліцеї – 3 роки – 10, 11 та 12 класи.


Випускники ліцею згідно наказу МОН України №873 від 18.09.2009р., у рік випуску користуються пільгами при вступі до вищих військових навчальних закладів:…


{mosimage}10.1… Відповідно до суми набраних балів  за  окремим  конкурсом зараховуються на місця, що визначаються відповідним щорічним наказом Міністерства освіти і науки та Міністерства оборони до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів випускники поточного року Київського військового ліцею та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.


Адреса: 79038 м. Львів, вул. Пасічна, 68
ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: (8032) 271-81-22, 271-25-27
Сайт ліцею: http://www.ldvl.at.ua/
Email : ldl.geroiv.krut@i.ua

{mosimage}


{mosimage}


{mosimage}


{mosimage}

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: