«Кубок Лева-2017»

Відкритий турнір з карате за версією WUKF «Кубок Лева-2017» пройшов у суботу, 18 листопада у Львові, у приміщенні стрілецького залу «СКА». На цей турнір з’їхались більше 200 спортсменів з міст: Львова, Суми, Харкова, Бердянська, Києва, Стрия, Тернополя, Республіки Польща та ін.

Честь нашого славного міста Стрия вже вкотре захищали юні вихованці спортивно-оздоровчого клубу «Сене» (головний тренер – заслужений тренер України Ярослав Захаренко). Наші спортсмени взяли участь у трьох розділах програми: ката, командні ката та куміте.
Так у розділі ката переможцями турніру «Кубок Лева-2017» стали: вікова група 8-9 років – Аліна Дяків (гімназія), вікова група 10-11 років – Анастасія Кудиш (гімназія), вікова група 16-17 років – Анна Стебельська (Сколівська гімназія). Чільну трійку призерів замкнули: вікова група 6-7 років – Катерина Нагірняк (СЗШ №10), вікова група 16-17 років – Анна Захаренко (ЛІБС).
Розділ командні ката приніс стрийським каратистам наступні місця: вікова група 7-11 років перше місце серед 18-ти команд посіла збірна Стрия у складі Аліни Дяків (гімназія), Ернеста Хана (СЗШ №7) та Святослава Нарожняка (СЗШ №2). У віковій групі 16 років та старші перше місце вибороли стрийські каратисти у складі Володимира Капелюшного (СЗШ №2), Назара Мазяра (СЗШ №7) та Ярослава Захаренка (ЛІБС). Друге місце виборола ще одна команда Стрия у складі Анни Стебельської, Анни Захаренко та Назара Ліщинського (гімназія), випередивши володарів третього місця з Харкова лише на 0,1 бала.
У розділі куміте найкращий результат показала Жанна Карчевська (СЗШ №7) виборовши друге місце у віковій групі 8-9 років. Третє місце виборов Назар Ліщинський, вікова група 14-15 років, вагова категорія +60 кг та Назар Мазяр, вікова група юнаки 16-17 років, вагова категорія +65 кг.
Ми вітаємо усіх наших юних стрийських каратистів з цим успіхом та бажаємо подальших спортивних перемог. А СОК «Сене» висловлює слова щирої подяки всім, хто вболіває за наших спортсменів.
На даний час у Стрийському спортивно-оздоровчому клубі «Сене» триває активна підготовка до Кубка Берліна, який пройде на початку грудня, а також до традиційного турніру з карате – «Святий Миколай», який вже протягом багатьох років відбувається за фінансової підтримки відомого політика та мецената Миколи Голомші.