«Кубок друзів-2018»

Нещодавно у Львівському спортивно-стрілецькому комплексі СКА відбувся 1-й етап традиційного обласного відкритого турніру з карате «Кубок друзів-2018». Ці змагання відбувалися у двох видах: індивідуальне ката та індивідуальне куміте. Ката (виконання формальних вправ з уявними суперниками) – вид змагань, який вимагає особливої ретельності і правильності виконання прийомів.

У цьому турнірі взяли участь шість наших юних каратистів СОК «Беллатор», які тренуються під керівництвом майстра спорту України Мар’яна Парадівського. Так як головний тренер СОК «Беллатор» був з іншими своїми вихованцями у Берліні, де його підопічні виступали на міжнародному традиційному турнірі «Berlinopen», то юних стрийських каратистів супроводжували його друзі-тренери з карате, суддя національної категорії Руслан Подмазов та Арсен Тарнавський.

У розмові зі мною, Мар’ян Парадівський відзначив, що не дивлячись на важку конкуренцію з боку інших спортсменів та спортивних клубів його вихованці продемонстрували високу спортивну майстерність та жагу до перемогу. Так, юні стрияни Денис Мельник у ваговій категорії понад 33 кг, Анастасія Дробіняк (в. к. до 39 кг) та Максим Шуляк (в. к. до 27 кг) стали переможцями цього турніру.

Вихованець СОК «Беллатор» Тарас Зварич у ваговій категорії до 34 кг виборов друге місце. Інші два наші спортсмени-каратисти Маркіян Білоган (в. к. до 33 кг) та Святослав Гаврецький (в. к. до 55 кг) посіли третє місце.

Переможці та призери I етапу «Кубок друзів- 2018» були нагороджені медалями та грамотами.

Фінал «Кубок друзів» 2018 року відбудеться у вересні ц.р. Сподіваємось на вдалі виступи наших юних каратистів СОК «Беллатор» та бажаємо їм нових успіхів та блискавичних перемог на різноманітних турнірах!

Михайло ОЛІЙНИК

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: