«КИЇВСТАР» ПРОПОНУЄ «ДОМАШНІЙ ІНТЕРНЕТ»

{mosimage} У процесі підготовки до сесії засідання постійних депутатських комісій відвідали представники компанії «Київстар», які запропонували депутатам на розгляд свою пропозицію підключення у Стрию мережі «Інтернет». Сучасна нова технологія із безумовними перевагами у порівнянні з уже існуючими, звичайно, викликала жваве обговорення.

Пропонуємо і вам, шановні читачі, ознайомитися із цією цікавою пропозицією із перших вуст. На запитання журналіста відповідає менеджер зі зв’язків з громадськістю Львівської філії «Київстар» Віктор Гальчинський.

– Вікторе Григоровичу, розкажіть, будь ласка, у чому саме переваги того зв’язку «Інтернет», який пропонує компанія «Київстар», чим ваша пропозиція може бути привабливою для користувача?

– «Домашній Інтернет» від «Київстар» – це абсолютно новий вимір можливостей. Технологія, яку ми пропонуємо, найбільш прогресивна і дає нам можливість надати абонентам послугу найвищої якості. На сьогодні переваги швидкісного домашнього Інтернету «Київстар» оцінили користувачі інтернет-послуг 94 міст України.

У Львівській області мережа компанії працює у Львові, Червонограді, Дрогобичі, Трускавці та Стебнику. Наші «плюси» – висока швидкість з’єднання з мережею, відсутність будь-яких обмежень на прийом і передачу інформації, безкоштовне підключення та справжня якість зв’язку.

– А Ви можете назвати конкретні цифри, щоб користувачі Інтернету могли порівняти?

– Звичайно. Послуга «Домашній Інтернет» має 4 тарифних плани: «Пуск+» –  швидкість 2 Мбіт/с,  вартість 55 гривень в місяць, «Драйв+» – швидкість 10 Мбіт/с, вартість 70 гривень, «Турбо+» – швидкість 30 Мбіт/с, вартість 90 гривень. Такої швидкості і за вищу вартість наразі ніхто не пропонує у Стрию. Але у нас є ще швидший тариф «Мега+», де максимальна швидкість підключення у декілька разів перевищує існуючі у місті – 80 Мбіт/с, а вартість, знову ж таки, нижча від максимальної вартості існуючих пропозицій у Стрию – 140 гривень.

– З чим пов’язана така значна різниця  у пропонованих швидкостях доступу в мережу Інтернет і за рахунок яких нововведень вам вдалося здолати існуючий бар’єр?

– Найчастіше для доступу в мережу Інтернет використовуються технології передачі даних через інфраструктуру існуючих телефонних і телевізійних мереж, які при їх встановленні не передбачали надання інтернет-послуг.

Наша ж мережа для надання послуги «Домашній Інтернет» будується «з нуля» за технологією FTTB, що в перекладі на українську розшифровується як «оптика до будинку». Тобто до житлового будинку підводиться оптичний кабель, а по квартирах розводиться за допомогою мідного кабелю Ethernet.

Така мережа дозволяє забезпечити кожній оселі якісний доступ до Мережі на максимальній швидкості 100 Мбіт/с як на прийом, так і на передачу інформації, та не потребує для підключення жодних модемів або інших пристроїв.

– На засіданнях депутатських комісій Ви розповідали, що «Київстар» готовий взяти на себе і певні соціальні зобов’язання…

– Так, якщо компанія збудує мережу в Стрию, ми плануємо безкоштовно підключити та забезпечити швидкісним Інтернетом чотири міських школи, які розташовані у зоні покриття мережі, а саме: школа № 3, школа № 9, школа № 10 та початкова школа № 11.

Безкоштовне підключення шкіл відбувається в рамках меморандуму, який «Київстар» уклав з Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України. За його умовами школи, що підключаються до мережі, безкоштовно отримують швидкість у 10 Мбіт/с вдень та до 1 Мбіт/с у вечірні години. До кінця 2011 року компанія підключить до Інтернету 200 шкіл по всій Україні.

– Вікторе Григоровичу, Ваша пропозиція, звичайно, спокуслива. Але чи не вийде, як це часто буває, що все обіцяне в силу якихось «об’єктивних причин», попри свої переваги, буде мати і суттєві недоліки, про які наразі не йдеться?

– Ми пропагуємо чесне ставлення до клієнта і пропонуємо лише те, що дійсно можемо зробити. Зрештою, для того й існує здорова конкуренція в умовах ринкової економіки. Не ми будемо вирішувати, підключати потенційного абонента чи ні, а він сам прийматиме рішення, вибираючи провайдера. До речі, наше безкоштовне підключення не передбачає жодних зобов’язань для абонента.

– Де саме «Київстар» планує збудувати мережу «Домашнього Інтернету» в Стрию та коли стрияни зможуть випробувати її переваги?

– Мережа швидкісного «Домашнього Інтернету» від «Київстар» у Стрию на старті  охопить будинки в районі вулиць Ленкавського, Коссака, Січових Стрільців, Грабовецької та прилеглих до них. Зараз ми зустрічаємося з депутатськими комісіями та проводимо консультації щодо винесення нашого питання на сесію міської ради. Сподіваємося, що вже найближчим часом міська влада Стрия надасть можливість мешканцям міста отримати доступ до найновіших технологій та  ухвалить позитивне рішення.

Підготувала Лілія ЦАЛИН

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: