Квітковий вернісаж

У меморіальному комплексі «Борцям за волю України», що у Стрию, завершився «Квітковий вернісаж», який організовують двічі на рік Станція юних натуралістів спільно з відділом освіти. На виставці-конкурсі представляли роботи учні навчальних закладів міста та вихованці СЮН у трьох номінаціях: флористика, аранжування та «Дари осені» – композиції з використанням овочів, фруктів, плодів, насіння.

Тема цьогорічного вернісажу «Ми пам’ятаємо своїх героїв». Мабуть тому символічно було те, що для проведення презентації вернісажу обрали виставкову залу меморіального комплексу «Борцям за волю України» де у часі відзначення 75-річчя УПА розміщувалася тематична фотодокументальна виставка. Промовистими були й назви цікавих і оригінальних квіткових шедеврів.

Вихованці станції юних натуралістів, як завжди, зуміли здивувати креативністю. «Фортуна» обрала свого фаворита – це робота «Нам не відомі всіх їх імена…» (на фото справа) авторами якої є Анна та Андрій Андрусейко, учні НВК «Школа І ст. – гімназія ім. Митрополита Андрея Шептицького» під керівництвом вчителя Оксани Маринович.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ветерани МФК «ТВД» (Львів) – тріумфатори тур

Нещодавно у місті Лева відбувся перший в історії українського футзалу міжнародний турнір серед ветеранів у віковій категорії 40 років та старші.