Збірна ДЮСШ (Стрий) – у трійці лідерів

Із 19 по 21 грудня минулого року в м. Запоріжжі пройшов один з етапів чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2003 р.н. У цьому етапі взяли участь 6 юнацьких волейбольних команд з міст: Запоріжжя, Житомира, Краматорська, Стрия, Суми та Чернігова. Честь Стрия на цьому турнірі захищали юні волейболісти Стрийської ДЮСШ.

Відразу по приїзді додому я зустрівся з тренером юних стрийських волейболістів Миколою Столярським, де він розповів про перепитії цього етапу. «Усі свої поєдинки мої вихованці провели на належному спортивному рівні. І хоч дорога до Запоріжжя була далекою, виступом своїх підлеглих задоволений. Три волейбольні матчі з командами Суми, Краматорськом та Житомиром ми виграли в «суху» з рахунками – 3:0.

Команду з Чернігова здолали у важкому поєдинку в трьох партіях – 2:1. А господарям майданчика – запорізьким волейболістам на жаль поступилися – 0:3. Хотів би зазначити, що за регламентом чемпіонату за кожну переможну партію нараховується одне залікове очко. Тепер після двох етапів у нашій підгрупі лідирує збірна Тернополя, в активі якої 21 залікове очко. Друге місце посідає команда Запоріжжя – 20 очок, а третє збірна Стрия – 19 очок.

Для того, щоб потрапити на фінальний етап, який пройде з 9 по 11 лютого цього року у м. Чернігові, нам потрібно втриматися на третьому місці. Нашими суперниками в боротьбі за третє місце є юні волейболісти збірної Суми, які розташувалися на четвертому місці, які ще не втратили шансів у боротьбі за третє місце. Заключний, третій етап у Чернігові розставить усі крапки над «і» та визначить вісімку найкращих волейбольних команд цьогорічного українського чемпіонату серед юнаків 2003 р.н.

Висловлюю слова щирої подяки вчителю фізвиховання Стрийської СЗШ № 10 Роману Кошілю, який завжди допомагає мені у тренувальному процесі та супроводжує нас на різноманітні змагання, в яких бере участь наша збірна ДЮСШ (Стрий)».

Хочу побажати Миколі Столярському та його юним вихованцям впевненої гри та блискавичних перемог на заключному етапі. Будемо тримати за Вас кулаки!

Михайло ОЛІЙНИК

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новорічний рейтинг найсильніших шахістів світу

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) представила рейтинг-лист станом на 1 січня 2018 року серед жінок та чоловіків.