Збірна ДЮСШ Стрий – переможець турніру

З 19 до 20 травня у м. Львові, у спортзалі коледжу Державного університету телекомунікацій відбувся традиційний регіональний турнір з волейболу серед дівчат 2005 р.н., присвячений Дню Матері. У цьому турнірі взяли участь п’ять волейбольних команд: «Автомобіліст» (Львів), Старий Самбір, Стрий, Червоноград, «Панчери» (Львів), Червоноград. Честь Стрия вже вкотре відстоювали юні волейболісти Стрийської ДЮСШ міськвно (директор – Олексій Кухар, тренер – Микола Столярський).

У розмові зі мною тренер стрийських волейболісток Микола Столярський відзначив, що не зважаючи на юний вік учасників змагань переможець та призери показали комбінаційну та динамічну гру, а також добру підготовку. Усіх своїх суперників збірна ДЮСШ Стрий (на фото) переконливо перемогла, і цілком закономірно стала переможцем цього турніру.

ДЮСШ Стрий – ДЮСШ «Автомобіліст» (Львів) 2:0,
ДЮСШ Стрий – ДЮСШ «Панчери» (Львів) 2:1,
ДЮСШ Стрий – ДЮСШ Старий Самбір 2:0,
ДЮСШ Стрий – ДЮСШ Червоноград 2:0.

Переможці та призери традиційного регіонального турніру, присвяченого Дню Матері, отримали з рук організаторів кубки, медалі та грамоти. Крім того, юна волейболістка збірної ДЮСШ Стрий Божена Петриків була визнана кращим гравцем турніру та нагороджена сувенірною статуеткою і дипломом.

Паралельно з цим турніром у м. Львові, в спортзалі ЛТК НЛТ проходив турнір з волейболу серед юнаків 2001 р.н., пам’яті колишнього першого віце-президента Федерації волейболу України, члена НОК України, багаторічного директора ДЮСШ «Автомобіліст» Олександра Михайловича Бібера.

Хотів би нагадати, що О. М. Бібер народився 18 липня 1947 року у с. Устрики-Дольні (на даний час територія Польщі). Середню освіту здобув на Жидачівщині. Згодом навчався у Львівському інституті фізичної культури та закінчив Кубанський інститут фізичної культури. Виступав за волейбольну команду м. Сочі. Майстер спорту СРСР з волейболу. Протягом багатьох років працював тренером з волейболу, а згодом директором ДЮСШ «Автомобіліст» (Львів). 19 березня 2015 року перестало битися його серце.

У цьому турнірі взяли участь шість дівочих волейбольних команд 2001 р.н.: Ліцей фізичної культури (Київ), Училище фізичної культури (Бахмут, Донецька область), ДЮСШ Ужгород, ДЮСШ Теребовля, ДЮСШ «Автомобіліст» (Львів) та ДЮСШ Стрий (2002-2003 р.н.). Усі команди були розподілені на дві підгрупи. Суперниками наших волейболісток були збірні Ліцею фізичної культури – 0:2, Училище фізичної культури – 1:2 та ДЮСШ Ужгород – 1:2. Стрийські волейболістки хоча були молодшими за своїх опонентів, однак зуміли дати справжній бій визнаним лідерам, не дивлячись на те, що усі свої поєдинки програли.

Ну а переможцем турніру, як і очікувалося, стали цьогорічні чемпіони України у цій віковій групі – збірна Київського ліцею фізичної культури. Друге та третє місця відповідно посіли команди ДЮСШ Теребовля та ДЮСШ Ужгород. Подальші місця розподілилися так: четверте – Училище фізичної культури м. Бахмут, п’яте – ДЮСШ «Автомобіліст» (Львів), шосте – ДЮСШ Стрий.

Переможці та призери цьогорічного турніру отримали з рук начальника управління фізичної культури і спорту, майстра спорту СРСР Юрія Майбороди, сина О. М. Бібера – гравця волейбольної команди «Барком-Кажани» (Львів), майстра спорту України, володаря Кубка України та віце-чемпіона України 2017 року Михайла Бібера, голови Львівської обласної федерації волейболу Володимира Левківа, голови Львівського обласного відділення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Романа Шиманського кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки.

Наразі юні волейболістки Стрийської ДЮСШ міськво інтенсивно тренуються та готуються до нових турнірів.

Михайло Олійник. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: