Збірна ДЮСШ Стрий – віце-чемпіон Львівщини 2017 року

Протягом трьох днів, з 30 березня по 1 квітня, у спортзалі Сокальської ДЮСШ тривав чемпіонат Львівщини з волейболу серед ДЮСШ. У цьому обласному чемпіонаті взяли участь 9 волейбольних збірних 2002-2003 р.н.: ДЮСШ «Надія» (Пустомитівський р-н), ДЮСШ Стрий, ДЮСШ Сокаль, ДЮСШ «Автомобіліст» (Львів), «Панчери» (Львів), ДЮСШ Червоноград, ДЮСШ Городок, ДЮСШ Броди, ДЮСШ Жидачів.

Честь Стрия відстоювали юні волейболісти Стрийської ДЮСШ міськво 2002-2003 р.н. (тренер – Микола Столярський). У розмові зі мною тренер юних стрийських волейболістів Микола Володимирович відзначив, що, не дивлячись на важку та запеклу боротьбу, його підопічні гідно представили наше місто і змогли втрутитися у боротьбу за медалі. За жеребом усі команди були розподілені на три групи. Переможці груп напряму потрапляли у фінал. Команди, які посіли у своїх групах 2 та 3 місця, боролися за 4-6 та 7-9 місця. Збірна Стрийської ДЮСШ потрапила у групу разом з командами Червонограда та Бродів, і перемогла їх з однаковим рахунком – 3:0.

У фінальній пульці збірна ДЮСШ (Стрий) спочатку переконливо перемогла однолітків-господарів з Сокаля – 3:0, а згодом, на превеликий жаль, у рівній боротьбі поступилися збірній ДЮСШ «Надія» (Пустомитівський р-н) – 1:3. Саме волейболісти Пустомитівського р-ну стали чемпіонами Львівщини 2017 року серед юнаків 2002-2003 р.н. Друге місце посіла збірна ДЮСШ (Стрий), третє – ДЮСШ (Сокаль). Отож, вітаємо юних волейболістів Стрийської ДЮСШ міськво з другим місцем у чемпіонаті Львівщини. Сподіваємося, що вони не будуть довго почивати на лаврах, адже попереду у них нові старти. Ось у якому складі виступали на цьому турнірі збірна Стрийської ДЮСШ міськво: Ростислав Кошіль (к), Володимир Столярський, Олег Страхоцький, Ернест Яроцький, Богдан Ярошко, Олег Опришко, Олег Чекан, Дмитро Ващекін.
Переможці та призери цьогорічного чемпіонату Львівщини були нагороджені грамотами.
На разі юні волейболісти Стрийської ДЮСШ міськво готуються до нових стартів. Так, команда дівчат візьме участь у чемпіонаті Львівщини серед дівчат 2003 р.н., який з 21 по 23 квітня буде проходити у м. Турка, а стрийські юнаки цього ж віку візьмуть участь в обласному чемпіонаті, який наприкінці квітня пройде у м. Червонограді.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Миколи СТОЛЯРСЬКОГО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: