Дільничні офіцери поліції

Зона обслуговування № 1

  1. Старший дільничний офіцер поліції, капітан поліції Штефанець Руслан Карлович – поліцейська дільниця №1.

Вулиці: Івасюка, Добрівлянська, Л.Українки, Стефаника, Федьковича, Грабця, Промислова, М.Тураша, Бойківська, Стельмаха, Грицая, Петра Могили, Курбаса, Вітовського, Лемківська, Габрусевича, С. Петлюри, Вахнянина, Дорошенка, Кн. Святослава, Н. Кобринської, Паращівця, Калнишевського, П. Орлика, Карпенка-Карого, Кріп’якевича, Богомольця, Старицького, А. Волошина, Рильського, Вагілевича, Вишнева, Головацького, Морозенка, Коцюбинського, Яворницького, Зубенка, Нижанківського від залізничного переїзду, Вагилевича.

  1. Дільничний офіцер поліції, капітан поліції Ікавий Тарас Іванович – поліцейська дільниця №2.

Вулиці: Довбуша, Руська, Шумлявщина, Дрогобицька (до моста), Гайдамацька, Шептицького, Кармелюка, Олени Степанівни, Коперника, С. Крушельницької, Вузька, І. Франка, Шевченка (будинки від №1 до 113, непарні), Н. Літописця, провулок О. Степанівни, проспект Чорновола, залізничний вокзал, Вокзальна до перехрестя вулиць Вокзальна – Нижанківського, Олесницького, С. Бандери до перехрестя з вулицею Сагайдачного, Тарнавського, Марка Вовчка, Матейка, Сагайдачного (непарні №№), Бобикевича, Чайковського, 1-го Листопада.

  1. Дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції Танський Роман Ростиславович – поліцейська дільниця № 3.

Вулиці: Стуса, Лемика, Винниченка, Добрівлянська до залізничного переїзду, Обаля, Грушевського, Бачинської, Лисенка, Петрушевича, Котляревського, Шухевича, Опришків, Вокзальна від перехрестя вулиці Сагайдачного, Красівського, Нижанківського до залізничного переїзду, Сагайдачного (парні №№), Лепкого, Сірка, Шевченка (від №89 непарні до кінця вулиці, Бандери від перехрестя вулиці Сагайдачного до вул. Нижанківського).

  1. Дільничний офіцер поліції, ст. лейтенант поліції Шкірей Василь Васильович – поліцейська дільниця № 4.

Вулиці: Грабовецька, Ліщинських, Дуброва, Грінченка, Підкови, Запорізької Січі, Дрогобицька (від моста), гаражний кооператив «Явір», Харкова, Саксаганського, Виговського, Сидора, Сколівська, Марцинівка, Колодзінського, Біласа і Данилишина, парк ім. Т. Шевченка, Чубинського, Лопатинського, Байди Вишневецького, Вербицького, Головінського.

Зона обслуговування № 2

Поліцейська станція № 2 м. Стрий, вул. Кравецька, 5.

  1. Старший дільничний офіцер поліції, капітан поліції Яворський Роман Вікторович – поліцейська дільниця № 5.

Вулиці: Торговиця, КП «Ринок», Кравецька, Зелена, Успенська (в межах КП «Ринок»), Андрусяка (в межах КП «Ринок»), територія АС, Шевченка (від № 52 (парні) до кінця вулиці), Млинарська, Б.Хмельницького, Дубравського, М.Залізняка, А.Корчака, Андрусяка, Базарна, П.Мирного, Мазепи, Я. Мудрого, Незалежності від Валової, Поштова, Осмомисла, провулок Б. Хмельницького, майдан Йосипа Сліпого, Валова (непарні).

  1. Дільничний офіцер поліції, капітан поліції Іваськів Андрій Володимирович – поліцейська дільниця № 6.

Вулиці: Валова (парні), Майдан Ринок, Людкевича, Незалежності до Валової, Драгоманова, Шевченка (від №26 по 50 (парні)), Народна, Стецька, Збіжева, Ґонти, Героїв Небесної Сотні (Замкова), Гонти, Міхновського, Гоголя, Івана-Павла-2, Успенська (непарні), Колесси, 22-го Січня, Ю. Липи, Церковна, Підзамче, Вільхова, Охримовича, Успенська (парні №№2-26), Болехівська, Коновальця, Гасина, Крива, М. Занько­вецької, Шашкевича, Кн. Оль­ги, Нечая, О. Коби­лянської, Шевченка (від №2 по №24 парні), В. Великого, Львівська (парні №№), Галицька, Зва­ричі, О. Басараб, Сонячна, О. Олеся, провулок Зваричі, Набережна, Літри, Героїв Берестечка, ринок «Пасаж», територія АС, Багряного, Клима Савури.

  1. Дільничний офіцер поліції, ст. лейтенант поліції Фединець Мар’ян Михайлович – поліцейська дільниця №7.

Вулиці: Січових Стрільців, 50-річчя УПА, Коссака, Ленкавського, Новаківського, Лесіва, Полуботка, Лани, Сковороди, Львівська (непарні №№).

С Т Р И Й С Ь К И Й  Р А Й О Н:

Зона обслуговування № 3 (Дашавський, Львівський напрямок)

  1. Старший дільничний офіцер поліції, майор поліції Гайовський Сергій Михайлович – поліцейська дільниця №8.

Населені пункти: смт Дашава, Йосиповичі, Гайдучина, Олексичі, Щасливий, Ярушичі.

  1. Дільничний офіцер поліції, ст. лейтенант поліції Фіцик Андрій Петрович – поліцейська дільниця №9.

Населені пункти:  Миртюки, Слобідка, Стрілків, Лотатники, Бережниця, Сихів, Верчани, Підгірці, Комарів, Піщани, Ходовичі, Стриганці, Загірне.

  1. Дільничний офіцер поліції, майор поліції Кімакович Микола Юліанович – поліцейська дільниця №10.

Населені пункти: Добряни, Угерсько, Лисятичі, Пукеничі, Луги, Кути, П’ятничани, Кавсько, Вівня, Добрівляни, Заплатин, Дуброва-Заплатинська.

Зона обслуговування № 4 (Моршинський напрямок)

Поліцейська станція № 3 м. Моршин, вул. Привокзальна, 43

  1. Старший дільничний офіцер поліції, капітан поліції Галецький Олег Орестович – поліцейська дільниця №11.

Населені пункти: м. Моршин, с. Станків, Фалиш, Довге, хутір Пила.

  1. Дільничний офіцер поліції, капітан поліції Вовчина Володимир Володимирович – поліцейська дільниця №12.

Населені пункти: Великі Дідушичі, Малі Дідушичі, Подорожне, Зарічне, Лани Соколівські, Угільня, Лисовичі, Баня Лисовицька, Задеревач, Воля Задеревацька.

  1. Дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції Магурчак Андрій Богданович – поліцейська дільниця №13.

Населені пункти: Жулин, Семигинів, Розгірче, Н.Лукавиця, В. Лукавиця, Долішнє, Горішнє, дачний масив «Зелений Гай», Братківці.

Зона обслуговування № 5 (Сколівський напрямок)

  1. Старший дільничний офіцер поліції, старший лейтенант поліції Масляник Володимир Михайлович – поліцейська дільниця №14.

Населені пункти: Дуліби, Конюхів, Гірне, Любинці, Н.Стинава, В.Стинава, хутір Хромогорб.

  1. Дільничний офіцер поліції, лейтенант поліції Іванів Юрій Романович – поліцейська дільниця №15.

Населені пункти: Довголука, Воля-Довголуцька, Монастирець, Грабовець, Колодниця, Нежухів, Завадів, Голобутів, Райлів, Ланівка.

Чергова частина: м. Стрий, вул. Драгоманова, 2, тел. 5-23-54.

Стрийський відділ поліції ГУНП у Львівській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: