Дощ щедро скропив посаджену магнолію

Акція «Стрий – місто магнолій» продовжується. 10 листопада у ДНЗ №12 «Струмочок»  квітуче деревце посадив Олег Копко, батько юного вихованця дитячого садочка. Осінній дощик щедро скропив магнолію, яка вдало впишеться  у ландшафт охайного подвір’я.

Завідувачка дитячої установи Ольга Дармохвал розповіла, що на території садочку вже ростуть дві магнолії, які працівники дитячої установу купували самі. Також батьки дітей висадили 10 туй біля фігури Божої Матері.  «Ми завжди раді меценатам. Тому щиро дякуємо за такий подарунок батькові нашого вихованця пану Олегу й Михайлу Шмігельському за хорошу ідею зробити наше місто зеленим і квітучим», – зазначила пані Ольга.

Михайло Шмігельський каже, що приємно співпрацювати з хорошими людьми. «Я впевнений у тому, що у дитячому садочку деревце обов’язково рясно зацвіте і милуватиме око його вихованцям, працівникам та батькам. А ще, тут магнолія буде захищена від зловмисників, які незважаючи на добрі справи стриян викрадають чи ламають висаджені у рамках акції дерева».

На згадку про зелену естафету він подарував Ользі Дармохвал традиційні аромомішечки із логотипом акції, а Олегу Копко – вручив сертифікат про посаджену магнолію.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: