Два світових рекорди Івана Фрейдуна

{mosimage}Протягом останніх років українські майстри пауерліфтингу все частіше встановлюють світові рекорди на всеукраїнських та міжнародних турнірах. Не став винятком і цей рік.


Нещодавно у  м. Харкові пройшов чемпіонат України – 2010 з пауерліфтингу. Участь у цих змаганнях взяли найсильніші спортсмени нашої держави, серед яких був член збірної України, заслужений майстер спорту України, 5-ти разовий чемпіон світу, рекордсмен світу та багаторазовий чемпіон України, наш земляк Іван Фрейдун.

Хотів би нагадати, що першим тренером українського «Котигорошка» Івана Фрейдуна є  заслужений тренер України, тренер спортивного клубу «Темп», вчитель фізичного виховання Підгірцівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим зором Михайло Костюк.


Слід зазначити, що Іван Фрейдун є членом спортивного клубу «Темп», який функціонує у с. Підгірці, на базі школи-інтернату. Виступаючи у ваговій категорії до 100 кг, Іван Фрейдун продемонстрував високий рівень підготовки та вкотре став чемпіоном України – 2010, довівши при цьому, що рівних йому у цій ваговій категорії на Україні, та й у світі, немає.


Крім того, він встановив два світових рекорди: жим лежачи – 292, 5 кг та у триборстві – 1039, 5 кг. Вагома заслуга у перемозі Івана Фрейдуна належить першому тренеру – заслуженому тренеру України Михайлу Костюку.


На разі наш іменитий спортсмен у складі національної збірної з пауерліфтингу  посилено готується до чемпіонату світу, який восени пройде у Південно-Африканській Республіці.


Михайло Олійник. Фото Йосипа Соснюка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: