Відродимо парк Йордана

У середу, 26 квітня, у рамках щорічної традиційної Всеукраїнської акції «Посади своє древо», на території Стрийської міської станції юних натуралістів було висаджено чергові зелені деревця – ялини. А допомогли реалізувати цю акцію директору Стрийської міської СЮН Оксані Кирилів та її працівникам учні стрийських шкіл та гімназії, які, до речі, є юннатами цієї станції.

Цьогоріч акція була приурочена до 31-ї річниці вшанування Чорнобильської трагедії.
Разом з учнями, їх вчителями і наставниками у висадці ялинової алеї взяли участь депутати Стрийської міської ради Ростислав Готь, Андрій Поврозник, Василь Дейнега, а також стрийський громадський діяч, активіст та політик Ігор Брик, який привіз із собою саджанці шовковиці та ягід годжі.
Зі вступним словом до присутніх звернулася директор Стрийської міської СЮН Оксана Кирилів, яка розповіла, що у цей день будуть висаджені ялинові деревця по межі колишнього парку Йордана. На думку пані Оксани, кожен, хто сьогодні посадив ялинове деревце, через декілька років з гордістю може сказати, що цю ялинову алею засадив він. Далі подячні слова підтримки висловили Ростислав Готь, Василь Дейнега, Андрій Поврозник та Ігор Брик. Усі вони подякували за запрошення Оксані Кирилів і зазначили, що з великим натхненням та задоволенням разом з учнями та їх вчителями будуть допомагати у висадці ялинової алеї.
Після короткого інструктажу найстаршого працівника Стрийської міської станції юних натуралістів, керівника гуртка Богдана Диця усі як один взялися за лопати. Під пильним проводом досвідченого Богдана Михайловича вже у підготовлені заздалегідь ямки прикопали вічнозелені ялинові деревця.
Хотів би відзначити, що зелені красуні завдяки працівнику Стрийської міської СЮН, який подарував ці деревця, а також учнів, вчителів, наставників і пересічних стриян, які висаджували їх, відтепер зростатимуть на історичній стрийській землі – парку Йордана.

Михайло Олійник. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: