ВОЇН-ЗАХИСНИК ВАСИЛЬ ЛАВРИСЬ БІЛИМ ПТАХОМ ВІДЛЕТІВ У НЕБО

Минулого тижня у церкві Всіх Святих українського народу м. Стрия прощались із загиблим українським Героєм – бійцем восьмого окремого полку спецпризначення Збройних Сил України, 29-річним стриянином Василем Лаврисем, який загинув у ніч на 24 червня в зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої держави. Василь Лаврись народився 3 червня 1988 році в м. Стрий. Закінчив Стрийські СЗШ №10 та державний аграрний коледж.

Чин похорону очолив канцлер Стрийської єпархії УГКЦ о. д-р Володимир Ждан. В останню путь, полеглого 29-річного українського бійця численно прийшли провести священики Стрийської єпархії УГКЦ, його найрідніші люди – мама, дружина, сестри, тесть, племінники, швагри,його бойові побратими, члени «Спілки учасників АТО Стрийщини», друзі, однокласники та однокурсники, знайомі, волонтери, громадські активісти. На похороні були присутні представники Стрийської міської та районних рад, райдержадміністрації, Львівської облдержадміністрації, депутати Львівської обласної ради, жителі нашого міста і мешканці сусідніх сіл, вдячні краяни, молодь та небайдужі до чужого горя люди. Зі сльозами на очах та болем у серці люди несли квіти і вінки, державну символіку, лампадки.

Під траурні мелодії у виконанні військового оркестру Львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного труну із Героєм пронесли вулицями міста повз будинок, в якому він проживав, та загальноосвітню школу №10, де у свій час він навчався. Завершився чин похорону загиблого бійця на місцевому кладовищі, де під спів звучання Державного Гімну України та залпові постріли з автоматів, тіло полеглого опустили в могилу.
Біль втрати… Час минає, війна залишається. Український воїн-захисник Василь Лаврись білим птахом відлетів у небо. Він віддав своє коротке, але яскраве життя за кожного з нас, за мирне небо України.

Господи Боже наш, Ісусе Христе, Ти бачиш наше зболіле серце і знаєш наш жаль і наше терпіння. Змилуйся, о, Всемилостивий, над нашими братами, синами і чоловіками, що в кривавій війні життя своє віддали. Уменши їх покуту та полегши наш розпач і тугу за найдорожчими полеглими. Прийми їх до Царства Свого Небесного, як безконечно добрий, за молитвами Пречистої Твоєї Матері і Всіх святих. Амінь.

Михайло ОЛІЙНИК.
Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: