Волонтерська допомога фронту напередодні новорічно-різдвяних свят

Упродовж 2017 року стрийські волонтери неодноразово їздили в зону проведення АТО до наших військовослужбовців, які захищають український кордон від східного агресора. Кожна їхня поїздка у прифронтову зону була наповнена емоційними зустрічами з добрими, мужніми, відданими рідній землі військовослужбовцями, які оберігають територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Тож напередодні Нового року та Різдва Христового Володимир Лисенко спільно з побратимом-волонтером Володимиром Великошичем вирушили на схід України у Мар’їнку у добровольчий український корпус ім. капітана Воловика, щоб спільно з військовими зустріти там Новий, 2018 рік.

Формуючи гуманітарний вантаж, приготували воїнам продукти харчування, гостинці до Нового року та Різдва Христового, взуття, рації тощо. У зборі та відправці цього вантажу в зону АТО, як завжди, допомогли меценати та доброчинці Стрия, а також парафіяни храму Всіх Святих Українського Народу, парохом якого є отець Іван Барабаш. Вагому підтримку надав голова Стрийської МО «БПП «Солідарність», депутат Стрийської міської ради, генеральний директор ТОВ «Видавничий дім «Укрпол» Сергій Ковальчук, який регулярно допомагає волонтерам передавати нашим воїнам усе найнеобхідніше.

Напередодні виїзду волонтерів на схід, у Стрию біля храму Всіх Святих Українського Народу о. Іван Барабаш освятив гуманітарний вантаж для бійців у зону АТО та поблагословив на щасливу дорогу Володимира Лисенка та Володимира Великошича, подарувавши їм образки і вервиці.

Отець Іван побажав воїнам та усім українцям перемоги. Побажав, щоб новонароджений Христос, який приходить до кожної людини, принесе нам радість, дасть надію в те, що Україна буде сильною державою і ми переможемо, станемо на ноги і будемо дякувати Господу за ту ласку, яку він нам посилає.

Ольга СЕНЕТА
Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: