Вихованці БК «Стрияни» — призери чемпіонату України 2010 р.

Нещодавно у м. Енергодар (Запорізька область) пройшов чемпіонат України з боксу серед юнаків. Честь нашого міста захищали три вихованці відомого далеко за межами Львівщини боксерського клубу «Стрияни»: Костянтин Когут (вагова категорія 46 кг), Богдан Базюк (в/к 57 кг) та Олег Ковальський (в/к 60 кг).

Хотів би відзначити, що вихованці головного тренера клубу, заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР, судді міжнародної категорії АІБА Петра Андрійовича Яцика та тренера Юрія Юліановича Кулика продемонстрували високий рівень підготовки та зрілу технічну майстерність.

У в/к 46 кг Костянтин Когут провів чотири бої, здобувши три перемоги. У півфіналі він поступився чемпіону Європи та майбутньому переможцю юнацького чемпіонату України та посів почесне третє місце.

Богдан Базюк (в/к 57 кг) увесь турнір провів на мажорній ноті, здобувши чотири перемоги у п’яти поєдинках. У фіналі наш боксер  поступився харків’янину Олегу Половинці. Ще один представник БК «Стрияни» Олег Ковальський (в/к 60 кг) мав реальний шанс стати чемпіоном України, однак у фінальному поєдинку поступився луганчанину Рінату Алімову і, як і Богдан Базюк, задовільнився другим місцем.

Отже три медалі з трьох можливих. Як зазначили у розмові зі мною Петро Яцик та Юрій Кулик, їхні вихованці на цей юнацький чемпіонат України їздили за власний кошт. Крім того, усі вони за власний кошт  з 22 березня по 4 квітня перебували на зборах у м. Ковель, де готувалися у складі юніорської збірної України до першого етапу юніорського чемпіонату Європи.

Михайло Олійник

Нещодавно у Львові відбувся чемпіонат Львівщини серед юнаків та дівчат 1992 р. н. та молодші.