Визнання року – КС «Вигода»

25 лютого у Львівському театрі опери та балету відбулося нагородження Кредитної спілки «Вигода» у номінації «Гідний довіри» (FIDE DIGNUS) – 2017. До речі, першу нагороду у 2016 році отримав академік, Герой України Ігор Юхновський. Наші земляки другими були удостоєні такої честі. Вітаємо усю велику родину кредитівки «Вигода» з високим визнанням!

«Приємно, що наш приклад економічної самоор­ганізації отримав таке високе пошанування, – зазначає президент КС «Вигода» Петро Маковський. – Отримати цю нагороду із рук організаторів разом зі мною приїхало шановне наше стрийське товариство, зокрема, засновники КС «Вигода» – Ігор Грубий (секретар Правління 1992 р.), Ігор Чорновус (скарбник 1992 р.). Долучилися також теперішні члени Спостережної ради Богдан Сидорак, о. Іван Барабаш, заступник голови Правління Юрій Мокрицький, а також Владика Тарас Сеньків».

На церемонії вручення було присутнє поважне товариство: очільник ЛОДА Олег Синютка, заступник губернатора Львівщини Маріанна Вільшинська, ректор Українського Католицького Університету о. Богдан Прах, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович, народні депутати, відомі львів’яни. Добре слово про кредитівку виголосив доктор Олександр Фільц, а відзнаку Петро Маковський отримав із рук відомого підприємця Ярослава Рущишина.

«У ході урочистого заходу була можливість обмінятися думками про важливість довіри у спільнотах, про історію самоорганізації Українців, про Європейський сучасний досвід розвитку кооперації – капілярної економіки всіх без виключення країн ЄС та приклад заснування і служіння кредитної спілки «Вигода». Ми спробували собі уявити, що якщо б таких прикладів в Україні ми мали хоча б зі 100, то активи такої системи сягнули б 5 млрд грн, власний капітал склав би 2,5 млрд грн, ми б охопили понад 4 000 000 українців, а на громадські цілі така система давала б по 100 млн грн річно. Ну це ще не європейські показники чи показники США, Канади, але це вже щось. Ось до цього і маємо змагати. Тепер ми зобов’язані», – зазначає Петро Маковський.

Ця подія стала хорошим стартом для відзначення 25-ої річниці створення кредитної спілки «Вигода» (14 червня 1992 р.), у рамках якого планується II Всесвітній фестиваль Українських Кредитних Спілок із комплексом надзвичайно цікавих заходів.

«Дякую всім, хто долучався до розвою нашої кооперативної фінансової установи, хто вірив у неї, вірив сам у себе. Бо ми це зробили разом. Ми можемо! Вміємо! Ми гідні довіри! Слава Україні!» – наголосив Петро Маковський.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото із соцмережі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: