Вибори — 2010

Все більше динамічного характеру в переддень виборів до місцевих рад набуває політичне життя Стрия. Одними із перших своїх кандидатів до міської, районної, обласної рад та на посаду міського голови стриянам подали «фронтовики» А. Яценюка. Буквально за один день місто стало європейським якщо не по рівню життя, то по кількості реклами «Європейської партії».

15 жовтня і стрийські бютівці — члени міської організації ВО «Батьківщина» презентували землякам свою виборчу програму і кандидатів у депутати до міської ради.


Підтримали своїх однопартійців голова легітимного Львівського обласного осередку партії Юлії Тимошенко Роман Ілик і депутат обласної ради теперішнього скликання Сергій Ковальчук. Я поцікавилася у Романа Ілика, кого Юлія Тимошенко вважає лідером обласної «Батьківщини», останніми новинами з фронту бойових дій, які проводить владна адміністративна машина проти нього і його однопартійців.


Руками колишнього керівника обласної «Батьківщини» І. Деньковича обласна організація, яка нараховує більше 27 тисяч членів, позбавлена можливості брати участь у виборах до обласної ради. В середу, 13 жовтня, Львівський обласний адміністративний суд не прийняв до розгляду позов дійсної «Батьківщини» до обласної ТВК, яким оскаржувався факт реєстрації списків кандидатів поданий І. Деньковичем після закінчення терміну реєстрації кандидатів.


На сьогоднішній день в 15 районах і містах Київської, Львівської і Кіровоградської областей ЦВК і ТВК зареєстрували липові списки партії Тимошенко.


Роман Ілик ще раз підтвердив, що соратники Юлії Тимошенко не братимуть участі у виборах до Львівської обласної та Львівської міської рад, а також бойкотуватимуть вибори в Мостиському, Радехівському, Сколівському і Старосамбірському районах, де через грубе порушення статуту розпущено місцеві осередки «Батьківщини».


Лілія ЦАЛИН

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: