Василь Іваницький – чемпіон України 2010 року серед юніорів

{mosimage}Місце і значення легкої атлетики у системі фізичного виховання визначити не важко. Легкою атлетикою займаються мільйони людей. Різноманітність фізичних вправ, точність регулювання навантажень, відносна простота обладнання місць занять роблять «королеву» спорту – легку атлетику — масовим видом спорту.

З 4 по 6 лютого у Сумах проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Честь нашого міста захищав студент Стрийського державного аграрного коледжу (директор – Василь Дмитришин), кандидат у майстри спорту Василь Іваницький, якого тренує відома далеко за межами Стрийщини тренер, майстер спорту СРСР з легкої атлетики Любов Петринець.


Досить вдало на цих змаганнях виступив наш земляк, який у числі дванадцяти найсильніших легкоатлетів – юніорів України вів боротьбу за титул чемпіона України з семиборства. Хотів би зазначити, що Василь Іваницький, не зважаючи на свій юний вік, уже не один рік гідно представляє наше місто на регіональних, обласних та всеукраїнських змаганнях.


Продемонструвавши високий рівень підготовки та волю до перемоги наш краянин з результатом 5019 очок став чемпіоном України з семиборства, випередивши представника Броварів Олександра Мартиненка на 33 очка.


Слід зазначити, що в стрибках у довжину Василь Іваницький показав найкращий результат – 7м 13 см. Якщо б він виступав окремо  у цій дисципліні, то і тут йому б не було рівних. Високий результат наш земляк показав і у стрибках у висоту, де йому підкорилася планка на висоті – 198 см.


Велика заслуга у цій перемозі належить  депутату Львівської обласної ради, генеральному директору поліграфічної фірми «Укрпол» Ковальчуку Сергію Миколайовичу. Любов Петринець зауважила, що Сергій Миколайович завжди допомагає у вирішенні тих чи інших проблем, які пов’язані з тренувальними процесами та виступами на різноманітних турнірах.


Любов Петринець та її вихованець Василь Іваницький висловлюють слова щирої подяки Сергію Миколайовичу Ковальчуку та Василю Федоровичу Дмитришину за допомогу,  розуміння та підтримку.


На разі Василь Іваницький готується до міжнародного турніру з легкої атлетики, який з 26 по 28 лютого пройде у столиці Білорусі – Мінську. Наш земляк у складі юнацької збірної України боротиметься за перемогу в стрибках у довжину.


Що ж, а нам хочеться побажати Василю Іваницькому нових спортивних звершень та блискавичних перемог на легкоатлетичних доріжках та у секторах стрибків.


Михайло ОЛІЙНИК. Фото автора

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: