Берлінський тріумф вихованців СОК «Беллатор»

Стрийські школи карате відомі далеко за межами Стрийщини. Юні вихованці СОК «Беллатор», яких тренує молодий та перспективний тренер, майстер спорту України Мар’ян Парадівський все частіше виступають на всеукраїнських та міжнародних турнірах, де завойовують славу не тільки для свого клубу, але й для нашого славного міста Стрия.

У суботу, 17 лютого у спортивному залі Олімпійського стадіону в Берліні відбувся традиційний міжнародний турнір з карате – «Berlinopen-2018». Цьогоріч у турнірі взяли участь 1355 учасників з 29 країн світу – Азербайджану, Англії, Бельгії, Греції, Данії, Індії, Ірану, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італії, Кіпру, Латвії, Люксембургу, Марокко, Німеччини, Непалу, Польщі, Угорщини, України, Саудівської Аравії, Словаччини, Сурінаму, Росії, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції та Шотландії.

Однією з найчисельніших на цьому турнірі була збірна команда України у складі якої виступали 214 каратистів. Дуже відрадно, що серед учасників цього престижного берлінського турніру було сім юних вихованців СОК «Беллатор» (на фото), четверо з яких стояли на п’єдесталі. Так у віковій групі 12-13 років (вагова категорія до 49 кг) переможцем турніру – «Berlinopen-2018» стала юна стриянка Тетяна Козак.

У фіналі вікової групи 12-13 років (в. к. до 43 кг) виступала наша титулована спортсменка Анастасія Пилипів, яка на жаль, поступилася своїй опонентці та все ж посіла друге місце. Чільну трійку призерів у віковій групі 10-11 років (в.к. понад 36 кг) замкнула ще одна стриянка Вікторія Возняк. Також бронзову нагороду в віковій групі 10-11 років (в. к. до 38 кг) виборов юний вихованець СОК «Беллатор» Андрій Лисишин.

Ще два наших юних стрийських каратистів Іван Безручак, який виступав у віковій групі 8-9 років (в.к. до 30 кг) та Вадим Циган, який боровся у віковій групі 10-11 років (в. к. до 32 кг) посіли високе п’яте місце. Наш останній, сьомий учасник вибув на стадії однієї четвертої фіналу.

Переможці та призери міжнародного традиційного турніру «Berlinopen-2018» були нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Юні стрийські каратисти та їх батьки висловлюють слова щирої подяки своєму наставнику та головному тренеру СОК «Беллатор», майстру спорту України Мар’яну Парадівському за всебічну підтримку та майстерну підготовку до цього турніру.

На даний час юні каратисти СОК «Беллатор» інтенсивно тренуються та готуються до нових стартів.