Амбітна гра стриян

«Скала» (Стрий) – «Колос» (Ковалівка) – 1:2 (0:1)
23 квітня 2017 р. 16.00 м. Стрий. Центральний міський стадіон «Сокіл». +8оС. 260 глядачів. Арбітр у полі – Дмитро Кривушкін (Харків). Асистенти арбітра – Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Петро Котубей (Закарпатська область). Резервний арбітр – Олександр Шандор (Львів). Спостерігач арбітражу ФФУ – Юрій Власенко (Київ).

«Скала»: Білик, Білоус (46 хв, Кузів), Вадим Альохін, Ярослав Альохін, Стасюк, Баранов, Поручинський, Кміть (76 хв, Челядін), Ісаєв, Бровко, Мельник (90 хв, Черепущак). Запасні гравці: Герич, Заїченко, Герег. Головний тренер – Роман Гнатів.
«Колос»: Яшков, Гаврилюк, Лисицький, Семенко, Шевченко, Поздєєв (к), Рябов (78 хв, Чегурко), Коропецький (60 хв, Сивка), Вишняк (60 хв, Гавриш), Задоя, Бондаренко.

Запасні гравці: Литвиненко, Зуєвич, Матвєєв, Коровіков. Головний тренер – Руслан Костишин.
Голи: 0:1 – Олександр Бондаренко (18 хв), 1:1 – Дмитро Баранов (71 хв), 1:2 – Олександр Бондаренко (80 хв).
Попередження: Назар Кміть (54 хв) – у ФК «Скала» (Стрий), Назар Шевченко (31 хв), В’ячеслав Рябов (43 хв), Тарас Сивка (82 хв).

У звітному 26 турі у гості до ФК «Скала» (Стрий) завітала четверта команда поточного першолігового чемпіонату – ФК «Колос» (Ковалівка, Київська область). У стартовому складі гостей з перших хвилин на поле вийшов екс-гравець стрийської «Скали» Василь Коропецький.

Хотів би зазначити, що головний тренер стриян Роман Гнатів вдався лише до одної заміни у стартовому складі у порівнянні з останньою календарною грою у Тернополі. На вістрі атаки замість Юрія Черепущака з перших хвилин вийшов Сергій Мельник. Цю гру я б заніс в актив стрийської команди.

Підопічні Романа Гнатіва на рівних боролися з однією з найсильніших команд першої ліги. Наша команда була дуже близькою до того, щоб здобути перше залікове очко в цьому році. На думку багатьох футбольних спеціалістів, це була найзмістовніша гра оновленої та омолодженої стрийської «Скали» у весняній частині. Помітно, що команда від матчу до матчу мужніє, додає у грі та прогресує. Тому сподіваємося, що перші очки наші футболісти здобудуть вже незабаром.

Відкрили рахунок у цій непростій для обох команд грі підопічні Руслана Костишина. Сталося це на 18-й хвилині. Капітан гостей Олександр Поздєєв подав з кутового на лінію воротарського майданчика стриян, де ніхто з гравців «Скали», включаючи й воротаря, не зміг перешкодити нападнику гостей Олександру Бондаренку головою спрямувати круглого під поперечку.

Наші футболісти могли зрівняти рахунок ще до перерви, коли півзахисник Ігор Поручинський з лівої ноги виконав діагональну передачу на дальню стійку, де несподівано для гостей опинився центральний захисник «Скали» Вадим Альохін, однак той з кількох метрів не влучив у дальній кут, та при цьому м`яч потрапив у Віталія Лисицького і ледь не зрикошетив у ворота.

І все ж у другому таймі, який «малиново-зелені» розпочали дуже активно, вони спромоглися забити перший у цьому році гол на своєму стадіоні. Спочатку свою другу нагоду не використав той же Вадим Альохін, який пробивав після подачі з лівого флангу метрів з трьох-чотирьох, однак влучив у голкіпера.

А згодом, на 71-й хвилині рахунок став нічийним. Півзахисник стриян Дмитро Баранов (на фото), отримавши передачу в центральній зоні, наважився на удар з лівої ноги, який став несподіванкою для воротаря ковалівського «Колоса». Антон Яшков дотягнувся до м’яча, однак втримати його не зумів – 1:1.

Окрилені успіхом підопічні Романа Гнатіва кинулися забивати й другий гол, однак досвідчені гості підхопили їх на контратаці. Співавтором другого голу у ворота стрийської «Скали» став Тарас Сивка, який на правому фланзі нападу обійшов трьох суперників, виклав м’яча точно на ногу Олександру Бондаренку, який в один дотик замкнув простріл і зробив дубль у грі.

Після цього гості мали ще кілька нагод, щоб збільшити рахунок, однак страж стрийської команди Олег Білик спіймав кураж і більше не дозволив гравцям «Колосу» збільшити перевагу. Непоганий шанс для взяття воріт змарнували наші футболісти Ігор Поручинський та Ігор Бровко. Ударам у їхньому виконанні забракло трохи влучності. Фінальний свисток арбітра у полі Дмитра Кривушкіна зафіксував важку та вимучену перемогу ФК «Колос», які перервали свою минулотижневу домашню поразку.

Наступну гру стрийська «Скала» проведе 29 квітня у Краматорську проти місцевого «Авангарду». А вже 4 травня ФК «Скала» протистоятиме одному із лідерів – ФК «Десна» (Чернігів). Запрошуємо палких прихильників та шанувальників стрийської «Скали» прийти та підтримати свою улюблену команду. Ваша підтримка необхідна їм.