Різне

Uropoten - Капсули для сечостатевої системи (Уропотен)

переваги
Високоекологічний склад .  Капсули Уропотена містять тільки рослинні компоненти, тому не формує звикання і важких побічних реакцій.
Комплексний ефект .  Засіб має бактерицидні, протимікробними, діуретичними, камнерастворяющім, очисними та заспокійливі властивості, що обумовлює високу результативність лікування.
Доведена ефективність .  Використовуючи тільки одні капсули Уропотен, ви зможете позбутися від болісної проблеми без хірургічних втручань, інших медикаментів і фізіотерапії.
Універсальність .  Ліки можуть використовуватися в будь-якому віці, навіть страждають алергією і хронічним захворюванням.
склад
У складі капсул Уропотена від нетримання сечі - високоочищені диуретические речовини, зцілюють сечовидільну систему. У числі актівнодействующіх інгредієнтів формули вказуються:

Витяжка кореня червоного.  Антибактеріальний компонент, що підвищує власний імунітет організму. Він позбавляє від інфекційних захворювань сечового міхура.
Витяжка фадогіі . Речовина, в складі капсул Уропотен, що має камнерастворяющім і діуретичний ефект. Воно перешкоджає сечокам'яної хвороби і забезпечує повне спорожнення сечового міхура.
Втяжка Бріоні лацініоза.  Компонент, що очищає і зміцнює нирки, сечоводи і сечовий міхур. Він попереджає уретрити і цистити.
Витяжка перуанської маки.  Речовина-стимулятор, що збільшує антимікробні та діуретичні властивості продукту.
застосування
Уропотен приймається по 1 капсулі 2 рази на добу разом зі склянкою рідини за півгодини до їди.
Тривалість терапії індивідуальна. У запущених ситуаціях потребують кілька лікувальних курсів з 10-денними перервами.
Упаковка: 20 капсул по 0,4 г.
Товар повністю сертифікований: * Препарат не є лікарським засобом. Його ефективність залежить від особливостей організму.  
В наявності є ще багато продуктів для чоловіків

Дрогобич

89

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення