Різне

Tonkat Ali forte - Засіб від простатиту (поліпшення потенції)

"Тнгкат алі форте" це повністю натуральний препарат (Спільна розробка українських і турецьких вчених). Він має сертифікат якості і рекомендований асоціацією лікарів.

Як він працює? :

В першу чергу знімає запальний процес передміхурової залози, повністю йде набряк простати, за рахунок чого не буде тиск на сечовий міхур і частота позивів в туалет скорочується, зникають болі, біль, дискомфорт, напір струменя буде комфортним, не скрутним, сечовий міхур почне повністю спорожнятися.
Другий етап - ви відновите кровообіг в малому тазу, очистіть сечовивідні шляхи, щоб відновити відтік сечі, зміцнюється тонус м'язів сечовивідних каналів, і повністю відновлюється робота сечового міхура.
Третій етап - це відновлення гормонального фону - вироблення тестостерону та пролактину, основних гормонів, які в цілому відповідають за ваше чоловіче здоров'я, відповідно ви проходите повноцінну профілактику розвитку пухлин, вузлів і зміцните свою потенцію, після закінчення курсу ерекція буде стійкою, міцною і збільшується час тривалості статевого акту.

Інструкція по застосуванню:
Приймати по 1 капсулі 1 раз в 3 дні під час прийому їжі. Проходження одного лікувального курсу забезпечує вам стійкий результат протягом 2-3 років. Наприклад лікування тими ж аптечними препаратами - гентос, простамол, фокусин, омник - вони начебто і дають результат, знімають запальний процес і маскують симптоми, але перестаєте їх пити - і при мінімальному переохолодженні проблеми повертаються, при прийомі нашого препарату результат закріплюється мінімум на 2-3 року, кожні пів року підліковувати не потрібно буде. Пролечите простатит, пройдете профілактику уретриту, аденоми простати, онкології і після закінчення курсу у вас повністю відновлюється робота сечостатевої системи, включаючи навіть репродуктивні функції, тобто у вас значно покращиться ерекція і пройдете повноцінну профілактику імпотенції.

Дрогобич

99

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення