Різне

Lipocarnit - Капсули для схуднення (Ліпокарніт), швидке схуднення і зниження ваги без шкоди для організму

переваги
Капсули Ліпокарніт володіють багатьма властивостями:

спалюють внутрішні жири, які людина накопичує роками;
стабілізують ліпідний і білковий обміни;
нормалізують роботу печінки і сприяють виведенню з організму токсинів і шлаків;
покращують стан серцевого м'яза;
активізують обмін речовин і прискорюють його;
позитивно позначаються на роботі підшлункової залози;
допомагають контролювати апетит і підтримують відчуття насичення протягом всього дня.
І це не всі переваги, якими може похвалитися такий засіб для схуднення.

Його додатковими плюсами можна вважати:

безпеку і нешкідливість складу;
простота в застосуванні;
гарантований позитивний результат щодо зниження ваги;
відсутність побічних реакцій з боку організму;
приваблива вартість.
Капсулами Ліпокарніт дійсно буде приємно користуватися. Жінці не треба буде дотримуватися складних схем прийому і постійний контроль періодів, щоб їх випити. Зручність саме такого засобу в тому, що його можна брати з собою на роботу або в будь-яку поїздку. При цьому воно допоможе не тільки розлучитися з ненависними кілограмами, а й зможе поліпшити загальний стан організму, надаючи йому додаткову енергію і бадьорість.

З чого складається Ліпокарніт ?
Дані капсули не містять шкідливих речовин і синтетичних добавок, які б могли зашкодити організму. Вони складаються з наступних основних компонентів:

Пиколинат хрому . Руйнівно впливає на жирові клітини, перетворюючи їх в будівельний матеріал для м'язової системи. Знижує рівень високого цукру в крові.
Ліпоєва кислота . Потрапляючи в організм, починає виділяти таку речовину, як піруват. Воно впливає на наявні відкладення, розбиваючи і зменшуючи їх, що призводить до значної втрати ваги. А ще такий компонент виводить шлаки і токсини.
L-карнітину тартрат . Розщеплює найбільші жирові молекули, не дозволяє калоріях відкладатися на тілі у вигляді складок, контролює апетит і впливає на наступ почуття голоду.
Також в складі кошти  міститься багато вітамінів і мінералів , які покращують якість сну, заспокоюють роздратовану нервову систему, усувають стрес і агресію. 

Допоміжні речовини : лактоза, стабілізатор - стеарат магнію / стеарат кальцію (Е470), добавка, що перешкоджає злежуванню і злежуванню-діоксид кремнію амфорний (Е551) ( "Аеросил"). Оболонка капсули: желатин, барвник: титану діоксид (Е171).

Принцип дії
Опиняючись усередині організму, інгредієнти капсул Ліпокарніт починають впливати на жирові запаси, розбиваючи і поступово утилізуючи їх. В цей же момент позитивні зміни відбуваються і з обміном речовин. Він відновлюється і прискорюється, завдяки чому вся надходить їжа, навіть дуже шкідлива, швидко переробляється в енергію. І навіть якщо людина регулярно перевищує необхідну для нього добову норму калорій, це ніяк не позначається на обсягах його тіла.

Інструкція по правильному використанню
Застосовувати засіб Ліпокарніт дуже просто. Воно спеціально призначене для домашнього використання, тому ніяких складнощів під час прийому виникнути не повинно.

2 рази в день необхідно буде випивати по 2 капсули.
Робити це потрібно під час прийому їжі (краще вранці і ввечері).
Тривалість всього курсу буде залежати від того, на скільки кілограмів бажає схуднути жінка.
Щоб підсилити і закріпити досягнутий результат, пройдений курс можна буде повторити через 2 місяці. Не є лікарським засобом,. Всі результати індивідуальні для кожного організму. Перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем.

Дрогобич

99

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення