Різне

Keep Fit засіб для схуднення 20 таб

Якщо вам набридло носити балахони замість стильного одягу, а дієти і тренування в спортзалі не дають бажаного результату, візьміть на озброєння Keep Fit! Це натуральний засіб допоможе перемогти зайву вагу буквально за пару тижнів. Біоактивні компоненти потужного жиросжигающего складу швидко розтоплять надлишки на боках, талії, животі та стегнах, активізують метаболічні процеси і подарують неповторну легкість і свободу руху. Засіб безпечний для здоров'я, не викликає звикання і не має ефекту відміни. Втрачені обсяги і кілограми підуть назавжди!

Природний склад для ідеального силуету
Головний секрет ефективності Keep Fit для схуднення криється в оригінальній формулі цього продукту. Серед інгредієнтів немає ніякої підозрілої синтетики, штучних ароматизаторів і барвників. Скинути зайву вагу раз і назавжди допомагають рослинні екстракти і вітаміни.

Познайомимося з складом більш детально:

L-карнітин. Нормалізує рівень гормону лептину, який впливає на жировий обмін, запускає активну розщеплення запасів жиру і їх трансформацію в енергію.
Ананас. Володіє потужним жіросжігательний потенціалом, стимулює виведення всього зайвого з організму, сприятливо впливає на імунітет.
Вітамін Е. Визнаний антиоксидант, сприяє інтенсивному виведенню з організму шкідливих речовин, токсинів, прискорює розщеплення жирових клітин і активізує обмінні процеси.
Гуарана. Звільняє організм від скупчення токсинів, нормалізує обмін речовин, упорядковує травлення.
Зелений чай. Не дозволяє лишків жиру засвоюватися і накопичуватися в організмі, стимулює розщеплення жирових відкладень і їх виведення з організму.
Опунція. Підвищує швидкість метаболічних процесів в 3-4 рази, допомагає організму запустити процес самоочищення.
Плоди баобаба. Виводять зайву рідину, токсини, призводять до норми рівень холестерину в крові.
Насіння Чіа. Нормалізують травлення, прискорює процес зниження ваги.
Спіруліна. Провокує активне спалювання зайвих калорій, тонізує, покращує стан шкіри.
Завдяки такій потужній комбінації натуральних компонентів кошти для схуднення Keep Fit вдається привести тіло в порядок в найкоротші терміни і без особливих зусиль.

Результат гарантований в 100% випадків!
Можливості кошти Keep Fit, його повна безпека і висока ефективність були підтверджені в ході клінічних випробувань. Протягом 2 тижнів 350 осіб, що мають зайву вагу, брали тестований препарат, строго дотримуючись рекомендацій дієтологів. Результати перевершили всі очікування:

100% учасників відзначили поліпшення самопочуття.
У 95,5% випадків пішли болю, нормалізувалася робота кишечника.
У 92% випадків вдалося прибрати внутрішній і підшкірний жир, «стерти» сліди целюліту.
Обсяг живота у випробовуваних зменшився на 5-11 і навіть більше сантиметрів.
Зниження ваги склало від 6 до 16 і більше кілограм.
Але головне, після закінчення експерименту і припинення прийому комплексу для схуднення Keep Fit зайва вага не повернувся!

Як приймати для максимального ефекту?
Важливою перевагою новинки є найпростіша схема прийому, слідувати якої не складе ніяких труднощів:

1-2 рази на добу під час прийому їжі випити 1 порцію препарату.
Запити достатньою кількістю чистої питної негазованої води.
Дотримуватися питний режим - пити не менше 1,5 л води в день.
Рекомендована тривалість курсу прийому - 28-30 днів (може коригуватися індивідуально, залежно від кількості зайвих кілограмів).
Позитивні зміни будуть помітні вже на 14 день прийому. Це простий, безболісний, безпечний спосіб знайти ідеальний силует без зайвих зусиль.
Не є лікарським засобом,. Всі результати індивідуальні для кожного організму. Перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем.

Дрогобич

99

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення