Різне

Active Caps (Актив Капс) - капсули для схуднення

Active Caps створений для максимально безпечного процесу схуднення і профілактики ожиріння. Надає ефективну дію при надмірному підшкірному жирі, вісцеральний ожирінні (відкладення жиру на внутрішніх органах), а також при глибокому подфасціальной жировому шарі (скупчення жиру в проблемних місцях виходячи з статі людини). Особливістю даного продукту є можливість його застосування в будь-якому віці. Ефективність поєднується з безпекою і відсутністю побічних ефектів.

Форма випуску: капсули для перорального прийому.

Вид: нутрицевтики

Смак: без смаку

Кількість в упаковці: 30 шт.

Дія

При профілактичному прийомі надає ліпопротекторний ефект - блокує скупчення жирових клітин, посилюючи і прискорюючи процес окислення ліпідів (попадання жирових клітин в кровотік, з яким він переноситися в м'язи, де і відбувається їх спалювання).

При боротьбі з вісцеральним, підшкірним і подфасціальной жиром запускаються активні процеси ліполізу, а також вивільнення головних гормонів, які відповідають за процес схуднення - адреналіну і норадреналіну. При цьому включаються в дію бета рецептори, які прискорюють вивільнення жирових клітин і знижується активність альфа рецепторів, які уповільнюють цей процес.

додаткові властивості

Крім свого прямого призначення - спалювання жиру, складові компоненти сприяють нормалізації травлення, прискорюють процеси розщеплення їжі на білки, жири, вуглеводи і їх всмоктування, а також вони сприяють виведенню з організму токсинів і шлаків.

Побічна дія

Можливе виникнення алергічних реакцій і прояв підвищеної індивідуальної чутливості до складових компонентів.

Active Caps

склад

Основним діючим компонентом в складі продукту є екстракт зеленого чаю - блокує ті самі альфа рецептори, які перешкоджають розщепленню жирових клітин. Висококонцентрований екстракт отримують з неферментованих листя рослини, не використовуючи термічну обробку або штучні каталізатори, таким чином зберігається оригінальний біохімічний склад, який забезпечує корисні властивості цього компонента.

Допоміжні речовини:

· Екстракт плодів ананаса - знижує апетит, допомагає кращому засвоєнню білків. У складі цього компонента головною діючою речовиною є бромелаин - це фермент, активно розщеплює жирові клітини. Він має здатність посилювати функціональну активність кишечника, виводити з організму продукти обміну і токсичні речовини, підтримувати необхідний склад мікрофлори товстого кишечника, стимулюючи тим самим процес обміну речовин.

· Екстракт листя артишоку - має жовчогінну, діуретичну, сечогінну, гепатопротекторну, дезінтоксикаційну вплив на організм завдяки наявності в своєму складі цинарин, хлорогенова і кавовій кислот, пектину, інуліну, каротину, органічних кислот, калію, вітамінів і мінеральних солей. Всі ці компоненти сприяють поліпшенню метаболізму, очищенню організму, нормалізації процесу травлення при вживанні жирної їжі і вуглеводів, регенерації тканин внутрішніх органів, регуляції холестеринового обмін

· Екстракт кореня імбиру - основний виражений ефект імбиру для схуднення обумовлений здатністю кореня посилювати термогенез - вироблення тепла, супутню всім процесам, що відбуваються в організмі. Крім того, виражені антисептичні властивості імбиру зменшують ризик кишкової інфекції, він допомагає боротися з нападами нудоти і виступає в якості засобу, що полегшує стан при синдромі подразненого кишечника. Здатність кореня нейтралізувати накопичені в травній системі гази також збільшує цінність імбиру для схуднення, допомагаючи досягти відчуття «плоского живота».

· Екстракт пелюсток квітів гібіскуса - стимулює вироблення шлункового соку - профілактика застою їжі і неповноцінного її перетравлення, сприяє гарному очищенню кишечника, покращує перистальтику і сприяє гарному очищенню кишечника.

Спосіб застосування та дози

Приймати всередину 3 рази на день по 1 штуці незалежно від прийому їжі, запивати великою кількістю води. Перед застосуванням бажано випити склянку чистої негазованої води.

Тривалість курсу прийому залежить від показника ІМТ (індексу маси тіла) і бажаного результату, розраховується індивідуально.

· Мінімальний курс при профілактичному прийомі або незначному надмірній вазі - від 40 днів.

· Ефективний курс прийому при боротьбі з підшкірним, вісцеральним і жиром - від 2 місяців.

· Максимальний курс призначений для боротьби з надмірним надмірною вагою, подфасціальной жиром і при ожирінні різних стадій - 2,5 місяців.

Для закріплення результату рекомендовано пройти повторний курс - не раніше 3 місяців після закінчення основного курсу, але не пізніше 6 місяців перерви.
Не є лікарським засобом,. Всі результати індивідуальні для кожного організму. Перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем.

Дрогобич

99

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення