Відео-аудіо та оргтехніка

Цифрова кімнатна HD антена HD Digital Antenna

Цифрова кімнатна HD антена HD Digital Antenna

Являє собою якісний аналог кабельному телебаченню. Підключається до будь-яких телевізорів сучасного модельного ряду. Забезпечує прийом безлічі різноманітних телевізійних каналів і високу якість зображення. І при цьому більше не потрібно щомісяця оплачувати послуги!

Компактно і зручно фіксується на вікно або будь-яке інше місце за допомогою спеціальних прозорих липучок. При необхідності місце кріплення завжди з легкістю можна поміняти.
Для підключення пристрою досить вертикально вставити антену в телевізійний кабель, і вона відразу ж запрацює. Досить витрачати шалені гроші на кабельне / супутникове телебачення, скористайтеся Вона здатна ловити сигнали на відстані до 50 км без проблем з налаштуванням, пошуком і установкою. Маленькі габарити та зручне розташування для кріплення дозволять вам без перешкод дивитися спортивні передачі, новини, погоду, телешоу і багато іншого в відмінній якості (Full HD).

Основні переваги цифрового телебачення :

- Краща якість зображення

- HD-телебачення

- Хороший звук, що зробить перегляд улюбленого серіалу більш приємним

- Маленьке споживання енергії в порівнянні з аналоговим ТБ

- Безкоштовні ефірні телеканали

- Велика кількість різних каналів

- Телепрограма

- Запис програм

- Ви можете поставити деякі канали під заборону

- Можливість поставити улюблений фільм на паузу

Ще одна перевага, яку забезпечує цифровий сигнал - це збільшення пропускної здатності каналів передачі даних. Внаслідок стиснення цифрових даних з'явилася можливість для передачі більшої кількості ТВ каналів в кращій якості і з додатковою інформацією (субтитри, додаткові звукові доріжки). Цифрове ефірне телебачення дозволяє забезпечити інтерактивність (зворотний зв'язок з глядачем), яка включає соціальні опитування, голосування в конкурсах, освітні програми та ін.

З усього вищесказаного можна зробити висновок: підключення цифрового телебачення несе за собою багато позитивного і «зручного» для телеглядача, хоч і має свої певні незручності. Незважаючи на це, цифрове ТБ набагато краще аналогового, адже тепер ви можете дивитися улюблені програми в високій якості.

На сьогоднішній день телевізійні HD-антени працюють вже практично по всій країні. Десь поки включений тільки 1 мультиплекс (пакет, який займає місце одного аналогового каналу), в інших районах включено вже другий. Це означає, що, маючи відповідне приймальне обладнання, з ефіру безкоштовно можна дивитися 20 каналів в хорошій якості.

Характеристики :

Країна-виробник – Китай

Розмір – 19x35 см

Довжина кабелю – 2,5 м

Кабель з стандартним коннектором

Колір – Чорний

Вид телебачення - цифрове

Дрогобич

90

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення