Різне

Тонгкат Алі преміум капсули 0,65г 10 шт.

Інструкція по застосуванню Тонгкат Алі преміум капсули 0,65г 10 шт.
характеристика
Унікальний препарат Тонгкат Алі Преміум - це поєднання секретів лікарського мистецтва Сходу і самих передових технологій виробництва. Ефективність, натуральність і безпека - ось три кити, на яких заснована дія Тонгкат Алі Преміум.

легендарний

Легендарний корінь Тонгкат, Ікаріїн і комплекс найпотужніших натуральних біокомпонентів сприяють природної виробленню організмом чоловіки головного чоловічого статевого гормону тестостерону, завдяки чому швидко досягається потужний ефект. Тонгкат Алі Преміум сприяє набуттю чоловіком впевненості в собі в будь-якій ситуації, збільшення сексуальної активності і досягненню гармонії в стосунках. Вирішивши своє питання і підвищивши чоловічу силу, чоловік стає набагато щасливіше і робить щасливими тих, хто йому дорогий.

Тонгкат Алі Преміум відповідає всім вимогам Росспоживнагляду. Більш того, кожна партія Тонгкат Алі Преміум проходить перевірку якості на всіх стадіях виробництва в трьох незалежних лабораторіях, щоб гарантувати чоловікам придбання 100% натурального ефективного Тонгкат Алі Преміум.

натуральний

Тонгкат Алі Преміум - 100% натуральний препарат для чоловічої потенції, спрямований на поліпшення якості сексу. Вплив на організм чоловіка може відбуватися відразу в двох аспектах: забезпечення механічних факторів, таких як посилення ерекції та збільшення пеніса, і стимулювання емоційних переживань під час інтимної близькості.

Препарат Тонгкат Алі Преміум здатний до підвищення рівня тестостерону в крові, що незмінно призведе до посилення лібідо (статевого потягу) і стимуляції процесів кровопостачання органів малого таза. Таким чином, може збільшитися кровотік, і, як наслідок, посилитися наповнюваність печеристих тіл пеніса (Corpus Cavernosa), за рахунок чого і відбудеться значне збільшення його розміру, а ерекція стане більш стійкою і тривалою, даруючи чоловікові упевненість.

комплексний

Що входять до складу Тонгкат Алі Преміум інгредієнти комплексно впливають на чоловічий організм і сприяють запуску в ньому природних процесів для поліпшення і посилення чоловічої потенції. Вони здатні допомогти чоловікам стати впевненими у своїй чоловічій силі і відносинах з протилежною статтю. А наслідком активного статевого життя стає ліквідація застійних явищ в органах малого таза, що призводить до мінімізації таких поширених чоловічих захворювань, як інфекція сечостатевих шляхів, уретрит, простатит, аденома передміхурової залози і безпліддя. Таким чином, Тонгкат Алі Преміум комплексно може вирішити багато найважливіші питання чоловічого здоров'я, тому показання до застосування даного препарату досить широкі.

Дія на організм
1.Усілівает сексуальний потяг

Пам'ятайте, як в молодості ви проводжали поглядом кожну симпатичну дівчину? Так на вас діяв надлишок юнацьких гормонів. Тонгкат поверне вас в цей незабутній час. Адже він містить корінь еврікоми довголистої - перевірений століттями афродизіак, що пробуджує в кожному чоловікові справжнього мачо. Підвищуючи рівень природного тестостерону, Еврікома наповнює чоловіка сексуальною енергією, яку важко не помітити. Немає жінки, яка залишиться байдужою до погляду, наповненому бажанням. А, значить, ваша сексуальне життя стане насиченою і різноманітною, як це було в самі бурхливі роки молодості.

2.Повишает якість ерекції

Ваша ерекція змусить здивуватися партнерку, а вам нагадає про дні своєї молодости. Як це пояснити? Все просто: так діють інгредієнти Тонгкат Алі Преміум. Відразу кілька інгредієнтів покращують кровообіг і роботу серцево-судинної системи, завдяки чому до печеристих тіл статевого члена активно надходить оксид азоту, природною виробленні якого сприяють екстракти горянки, еврікоми і горця японського. Це з'єднання є стартером ерекції і відповідає за розширення артерій в статевих органах. Наповнені кров'ю артерії - це тривала і стійка ерекція, така, як була в вісімнадцять років. А бджолине маточне молочко і вітамін В12 ще більше підсилюють цей ефект, щоб Ви завжди були впевнені в своїй чоловічій силі!

3.Продлевает статевий акт

Ваші заняття любов'ю наразі тривають стільки, скільки ви хочете. Так, таке можливо! Високий рівень тестостерону сприяє не тільки збільшенню сексуальних можливостей, але і продовження любовного сполучення. Швидке закінчення статевого акту часто пов'язано з психологічною проблемою - тривогою про раптову втрату твердості ерекції. У разі прийому Тонгкат чоловікові не доведеться турбуватися. Тривала стійка ерекція, а також підвищений рівень тестостерону надають чоловікові упевненість в своїх силах. На тлі цього пропадають страхи з приводу власної сексуальної неспроможності, і чоловік стає господарем свого тіла. Завдяки цьому ви зможете продовжувати секс до взаємного задоволення партнерів. Спробуйте і переконайтеся!

4.Усілівает оргазм

«Оргазм - одне з найбільших задоволень в житті», - вважають майже всі чоловіки. А чи можна посилити ці відчуття? Так можна! На тлі прийому Тонгкат оргазм стає яскравішим і сильніше, і все через підвищений тестостерону. Вчені з Університету штату Флорида визначили, що тестостерон є потужним антидепресантом. На тлі загального емоційного підйому все приємні події набувають особливо інтенсивне забарвлення. Оргазм не є винятком з цього правила. Незабутні враження від інтимного контакту доставлять вам глибоку емоційну задоволеність, як власними можливостями, так і відносинами з партнеркою.

5.Повишает фізичну витривалість

Встигати все заплановане і навіть трохи більше тепер не проблема! З Тонгкат Ви у відмінній фізичній формі, тому що вітамін B12 активізує обмін речовин, покращує роботу серця, нормалізує тиск. Ефект вітаміну B12 підсилює Еврікома, підвищуючи рівень природного тестостерону. Під впливом чоловічого гормону ростуть спортивні показники, скорочується період відновлення після навантажень, формується психологічний настрой переможця. Ви будете здатні перевернути гори, в прямому і в переносному сенсі!

6.Способствует збільшення м'язової маси

Приголомшливий ефект від прийому Тонгкат ви помітите і в спортзалі! Вже через кілька тижнів ваші м'язи збільшаться в обсязі. Чому? Вчені з'ясували, що на процес розвитку м'язів у чоловіків величезний вплив справляє тестостерон. Цей гормон діє на м'язову тканину двома шляхами: • прискорює синтез білка в м'язах; • захищає м'язи від руйнування під час навантажень. Відповідно, чим вище рівень тестостерону, тим швидше зростає м'язова маса, і тим надійніше вона захищена під час тренувань. А що робить Тонгкат? Правильно, підвищує рівень тестостерону! Під дією еврікоми в сім'яниках активізуються клітини Лейдіга. Саме в цих клітинах відбувається синтез тестостерону. Чим довше ви приймаєте Тонгкат, тим більше виробляється в вашому організмі тестостерону. Ваші м'язи це «оцінять», а вам сподобається ваше відображення в дзеркалі!

7.Стімулірует імунітет

Ви знаєте, що можна не хворіти, навіть взимку, навіть в епідемію? Зробити це дуже просто - достатньо приймати Тонгкат. Всі натуральні компоненти Тонгкат підвищують опірність організму інфекціям. Найбільше допомагає імунній системі бджолине маточне молочко. Наявність в його складі глобулінів, вітамінів і мікроелементів робить його безпечним і дуже ефективним засобом підвищення імунітету. Еврікома і вітамін B12 також мають високу біологічну активність і стимулюють захисні сили організму. Віруси і бактерії будуть обходити вас стороною, і ви не будете витрачати безцінний час на хвороби.

властивості компонентів
«Цілющі трави ростуть на священній Горі. Схили її круті і обривисті, а вершина зовсім неприступна ... », - так каже давня легенда, але для нас немає неприступних гір. Для препарату Тонгкат ми зібрали найефективніші рослини і додали до них ще один унікальний компонент - бджолине маточне молочко.

Корінь еврікоми длиннолистной (корінь Тонгкат)

Це наукова назва малазійського рослини Euricoma Longifolia Jack, яке місцеві називають Корінь Алі, або Посох Алі. В даних краях ця рослина сторіччями використовувалося для загального оздоровлення організму і підвищення статевого потягу. Дія кореня багаторазово перевищує ефект всіх існуючих аналогів. З цієї причини, дана добавка є безперечним лідером на ринку.

Еврікома не тільки підвищує секрецію тестостерону клітинами Лейдіга, але також володіє воістину чарівну властивість звільняти так званий "пов'язаний" тестостерон. Говорячи науковою мовою, у нас в крові циркулює особливий клейкий білок глобулін, який чіпляє молекули тестостерону та інших гормонів, роблячи їх неактивними. Так організм захищається від можливого надлишку гормонів в кров'яному руслі.

На противагу глобуліну, Корінь Тонгкат значно підвищує рівень вільного тестостерону.

стимулює метаболізм
Збільшує рівень продукції ендогенного тестостерону
Надає омолоджуючу вплив на організм
Екстракт трави Горянки

Природний афродизіак, збільшує рівень тестостерону і оксиду азоту, кількість сперматозоїдів, стимулює нервові закінчення статевого члена. Завдяки великому вмісту ікаріїна підсилює потенцію і лібідо.

Стимулює природне вироблення тестостерону
Є бустером оксиду азоту
Благотворно впливає на серцево-судинну систему
L-Аргінін

Найпотужніша і засвоюваних форма L-аргініну. Необхідна для серцево-судинної системи амінокислота зміцнює і робить еластичними судини, підсилює і подовжує ерекцію.

Підсилює кровообіг органів малого тазу
Насичує організм необхідною енергією
Підвищує еластичність судин
L-Цитруллин

Альфа-амінокислота сприяє природній виробленню організмом L-аргініну, робить ерекцію потужної і стійкою.

Підсилює кровообіг органів малого тазу
Насичує організм необхідною енергією
Підвищує еластичність судин
Екстракт горця японського

Підвищує рівень тестостерону і якість сперми, є потужним антиоксидантом. Покращує кровообіг і зміцнює стінки судин, є бустером оксиду азоту.

Підсилює кровообіг органів малого тазу
Бустер оксиду азоту
підвищує фертильність
Коензим Q10

Універсальний антиоксидант, який регулює окислювально-відновний потенціал в клітинах.

Нормалізує роботу організму на клітинному рівні
Захищає від оксидативного стресу
Продовжує молодість організму
Біоперін (BioPerine®)

Біоперін - екстракт чорного перцю. Підсилює біодоступність компонентів, що входять в смоктав комплексу, що призводить до їх більш швидкому і якісному засвоєнню.

Підсилює дію входять до комплекс інгредієнтів
кора Йохимбе

Природний афродизіак, потужно підсилює сексуальне бажання. Покращує потенцію, ефективність йохимбина для лікування еректильної дисфункції від 34 до 73%. Розгальмовує спинномозкові центри ерекції і еякуляції, покращує психоемоційний стан.

Підсилює сексуальне бажання
Унікальний препарат Тонгкат Алі Преміум - це поєднання секретів лікарського мистецтва Сходу і самих передових технологій виробництва. Ефективність, натуральність і безпека - ось три кити, на яких заснована дія Тонгкат Алі Преміум.

легендарний

Легендарний корінь Тонгкат, Ікаріїн і комплекс найпотужніших натуральних біокомпонентів сприяють природної виробленню організмом чоловіки головного чоловічого статевого гормону тестостерону, завдяки чому швидко досягається потужний ефект. Тонгкат Алі Преміум сприяє набуттю чоловіком впевненості в собі в будь-якій ситуації, збільшення сексуальної активності і досягненню гармонії в стосунках. Вирішивши своє питання і підвищивши чоловічу силу, чоловік стає набагато щасливіше і робить щасливими тих, хто йому дорогий.

Тонгкат Алі Преміум відповідає всім вимогам Росспоживнагляду. Більш того, кожна партія Тонгкат Алі Преміум проходить перевірку якості на всіх стадіях виробництва в трьох незалежних лабораторіях, щоб гарантувати чоловікам придбання 100% натурального ефективного Тонгкат Алі Преміум.

натуральний

Тонгкат Алі Преміум - 100% натуральний препарат для чоловічої потенції, спрямований на поліпшення якості сексу. Вплив на організм чоловіка може відбуватися відразу в двох аспектах: забезпечення механічних факторів, таких як посилення ерекції та збільшення пеніса, і стимулювання емоційних переживань під час інтимної близькості.

Препарат Тонгкат Алі Преміум здатний до підвищення рівня тестостерону в крові, що незмінно призведе до посилення лібідо (статевого потягу) і стимуляції процесів кровопостачання органів малого таза. Таким чином, може збільшитися кровотік, і, як наслідок, посилитися наповнюваність печеристих тіл пеніса (Corpus Cavernosa), за рахунок чого і відбудеться значне збільшення його розміру, а ерекція стане більш стійкою і тривалою, даруючи чоловікові упевненість.

комплексний

Що входять до складу Тонгкат Алі Преміум інгредієнти комплексно впливають на чоловічий організм і сприяють запуску в ньому природних процесів для поліпшення і посилення чоловічої потенції. Вони здатні допомогти чоловікам стати впевненими у своїй чоловічій силі і відносинах з протилежною статтю. А наслідком активного статевого життя стає ліквідація застійних явищ в органах малого таза, що призводить до мінімізації таких поширених чоловічих захворювань, як інфекція сечостатевих шляхів, уретрит, простатит, аденома передміхурової залози і безпліддя. Таким чином, Тонгкат Алі Преміум комплексно може вирішити багато найважливіші питання чоловічого здоров'я, тому показання до застосування даного препарату досить широкі.

покращує потенцію
Допомагає стати впевненим у своїй чоловічій силі
вітамін В12

Дуже важливий для чоловічого організму вітамін. Необхідний для нормального функціонування нервової системи людини

Покращує психоемоційний стан
профілактика анемії
стимулює метаболізм

дозування
Запити стаканом води
Швидше засвоюється з їжею
На ефективність препарату не впливає прийом їжі і незначна кількість алкоголю! Ерекція стає більш стійкою і тривалою, даруючи чоловіку здатність до декількох статевих актів і впевненість в своїх силах.

Дрогобич

99

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення