Різне

Тонгкат Алі Блек Мака (Tong kat Ali Black Maca), потужні капсули для потенції

Натуральний малайзійський підсилювач чоловічої потенції Tong kat Ali Black Maca, який не тільки підсилює потенцію на деякий час, але і відновлює чоловічу силу на тривалий період. Цей легендарний продукт широко відомий як потужний засіб для підвищення сексуальної сили. Стимулює вироблення гормону тестостерону і ефективний для чоловіків при різних захворюваннях передміхурової залози, еректильної дисфункції, зниженні сексуальної активності. Продукт усілевает лібідо (статевого потягу) і стимулює процес кровопостачання органів малого тазу, ерекція стає більш стійкою і тривалої

Тонг кат Алі Блек Мака (Tong kat Ali Black Maca) - максимум енергії в світі сильних чоловіків.

Натуральний склад містить стандартизовані екстракти.
Формула Тонг кат Алі Блек Мака розроблена в Ace Industry (Малайзія, Куала Лумпур) спільно з корпорацією DELSUR LLC (Каліфорнія, США), що спеціалізуються на виробництві біоактивних харчових добавок.
Більш висока концентрацію активних речовин в порівнянні з аналогічними засобами.
Високий рівень біоактивності.
Кожна капсула в упаковці Тонг кат Алі Блек Мака (Tong kat Ali Black Maca) містить однакову, строго певну кількість активних речовин. Це забезпечує стабільний ефект від кожного прийому і перевищує ефективність звичайних екстрактів.

Виробництво Тонг кат Алі Блек Мака строго відповідає міжнародним стандартам GMP, SGS а також отримало позитивні рекомендації від комітету по стандарту Halal. Уся сировина для виробництва Tong kat Ali Black Maca проходить ретельне тестування з контролю якості.

склад:

Стандартизований екстракт кореня Чорної перуанської маки
Стандартизований екстракт кореня Тонг кат Алі
застосування:

Чоловікам приймати по 1 капсулі 1 раз в 3 дня, запиваючи водою. Тривалість прийому 1 місяць.

При необхідності прийом можна повторити.

Дрогобич

750

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення