Різне

Прилад для економії газу Gas Saver - економія до 20% (Газ Сейвер)

Природний газ - один з найдорожчих ресурсів, платити за який здатні далеко не всі. Стабільне підвищення цін на протязі тривалого часу змушує населення шукати способи економії. Внаслідок цього з'являються всілякі винаходи, що дозволяють не обмежувати себе у використанні палива, жертвуючи комфортом.

Економітель газу Gas Saver - це активно просуває пристрій, який дозволяє значно заощадити на витратах за енергію. Прилад встановлюється на газові котли, кухонні плити та колонки. Купити gas saver не складає особливих труднощів, це знизить витрати за опалення, без видимого дискомфорту у вашій звичного життя.

Прилад для економії газу Gas Saver - це пристрій класу "економітель газу", яке ідеально підходить для опалювальних газових котлів, кухонних плит і колонок. Gas Saver значно знизить витрати на опалення в приватному будинку, допоможе власникам кафе, ресторанів, точок швидкого харчування, де стоїть газове обладнання, економити значні суми під час нагрівання води або приготування їжі.

Принцип роботи:

Робота пристрою базується на перетворенні і реструктуризації молекул газу. За допомогою економітеля Gas Saver нейтральні частинки поставляються більш стабільно, що впливає на зростання температури і правильне економічне згоряння палива.

Приблизно чверть газу не згорає в газових приладах, а осідає на трубах у вигляді шлаків та сажі, тим самим забруднюючи поверхню. За рахунок дії магнітного поля приладу, молекули газу не залишаються на стінках трубопроводу, а стабільно в загальній кількості потрапляють в газовий пристрій.

переваги:

Простота підключення дає можливість без особливих зусиль встановити прилад в будь-якому приміщенні. Для цього не потрібно викликати майстра додому, з поставленим завданням можуть впоратися всі користувачі.

Законність приладу Gas Saver не залишає сумнівів в безпеці його використання. Економітель не впливає безпосередньо на лічильник газу, а лише вигідно і ефективно розподіляє його споживання.

Універсальність приладу пояснюється тим, що його можна підключати на будь-які види газових пристроїв: колонки, плити, котли, печі.

Екологічність Gas Saver благотворно впливає на навколишнє середовище. Він має властивість знижувати вироблення шкідливих викидів, які утворюються за рахунок згорання і осідання шлаків.

Зменшена кількість витрат дозволяє заощадити значну суму на опаленні. В середньому витрати на газ знижуються приблизно на тридцять - сорок відсотків.

Продовження працездатності обладнання досягається за рахунок економітеля газу Gas Saver. Він запобігає осіданню сажі на газових приладах, тому вони зберігаються в первозданному вигляді і їх працездатність збільшується на тривалий термін.

ефективність

Властивості приладу не дають засумніватися, розлучення або правда економітель Gas Saver. За рахунок унікального принципу дії він знижує витрату газу майже наполовину.

Виробники гарантують економію газу в спеціалізованих печах, які використовуються в ресторанах і їдальнях приблизно на 30%. Це дає значну перевагу власникам громадських закладів.

Одно- або двоконтурний опалювальний побутовий котел може зберегти близько 35% тепла.

Колонка або проточний водонагрівач, на який найбільше витрачається газових ресурсів, має коефіцієнт енергозбереження цілих 50%.

Звичайні чотирьохкамфорна плити, найчастіше використовувані в квартирах, зберігають 45%.

Дрогобич

60

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення