Різне

Жіночий епілятор Finishing Touch Yes з датчиком дотику, Епілятор для обличчя і тіла

Епілятор Touch Finishing

Як позбавиться від не бажає волосся на різних ділянках тіла? Це питання завжди дуже актуальне, і тепер є відмінне рішення в боротьбі з волоссям на обличчі й тілі. Yes Finishing Touch - це епілятор нового покоління.

Основними перевагами даного епілятора то, що він видаляє волосся з коренем, що недоступно для багатьох спеціальних кремів, усуває навіть м'які і короткі волоски, не створює ефекту врослого волосся, не робить травмуючого впливу на шкірні покриви. Finishing Touch позбавляє від волосся на 82% ефективніше, ніж інші засоби. Регулярне застосування бритви сприяє тому, що волоски стають тонкими і слабкими, а їх кількість поступово зменшується. Спеціальні леза не роблять агресивна дія на шкіру, так що засіб підходить для будь-якого типу шкіри і волосся і його можна використовувати на будь-якій ділянці тіла.

Пристрій працює від акумулятора.Заряду акумулятора досить для 3 процедур. Є функція автоматичного відключення для економії енергії.

Галузь застосування. Його можна застосовувати для обробки будь-якого типу шкіри і на будь-яких ділянках тіла, наприклад, на шкірних покривах ніг і рук, у цій чутливій зоні бікіні і важкодоступних ділянках пахв, а також на ніжній шкірі обличчя.

Сфера використання. Простота експлуатації дозволяє користуватися пристроєм місце Yes в домашніх умовах. Але завдяки високій ефективності його також застосовують в салонах.

Характеристики:

Тип електроживлення: Акумулятор;
Кількість насадок: 2;
Зарядка від мережі: так;
Зарядка від USB: так;
Автооключеніе: так.
Комплектація:

Епілятор з кнопкою включення на корпусі;
2 насадки з хромованими гратами;
Шнур і адаптер для зарядки акумулятора від комп'ютера або електромережі 220;
Щіточка для очищення насадок.

Дрогобич

130

0677899320

@ Написати автору оголошення:

попереднє оголошення

наступне оголошення