Спільними зусиллями для наших громадян

Виданий інформаційний буклет «Захистимо Ваші права спільними зусиллями». Над його розробкою працювали: фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, головного управління Національної поліції у Львівській області, прокуратури Львівської області та Уповноваженого Верховної ради з прав людини у Львівській області за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу.

Це видання здійснено у рамках інформаційної кампанії, спрямованої на вдосконалення системи прав людини та покращення обізнаності населення Львівщини щодо засобів правового захисту. Надрукований буклет за підтримки Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні.

Завдання цього буклета – оперативно зорієнтувати громадян (особливо людей похилого віку або тих, хто мешкає у віддалених районах), до якої місцевої установи їм слід звертатися з певною проблемою. Сподіваємося, що цей буклет, який активно розповсюджується працівниками місцевого центру і партнерами, стане у пригоді нашим краянам.

Нагадуємо, що Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а. Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00.

Марічка Погарська

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: