Правопросвітницькі ідеї доноситимуться у громади під час реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

До реалізації цього проекту долучилися і центри правової допомоги разом зі своїми відділами – бюро правової допомоги. У рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення правових знань у рамках проекту сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль Уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін. Тривалість проекту: 3 роки (2017–2019 рр.).

Проект презентовано Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України. 13 вересня цього року Кабінет Міністрів України прийняв рішення презентувати Національній раді реформ при Президентові України загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!» та звернутися до Президента з ініціативою оголосити 2018 рік роком реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Зауважимо, що фахівці бюро правової допомоги у Жидачівському районі з початку своєї діяльності  проводять інформаційно – просвітницькі заходи для різних категорій громадян. Учні шкіл та ліцеїв, діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, безробітні, особи літнього віку, громадяни з обмеженими фізичними можливостями та з особливими потребами, ветерани АТО, вчителі та лікарі –  були учасниками інформаційно – консультативних заходів, які проводилися працівниками бюро та партнерами.  Сподіваємося, що реалізація цього проекту дасть можливість спільними зусиллями впроваджувати цікаві правопросвітницькі ідеї у громадах.

А наразі нагадуємо, що  фахівці Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  надають безоплатну правову допомогу. Адреса цієї установи: м. Стрий, вул. О.Бачинської, 1а. Прийом громадян здійснюється з 8. 00 до 17.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: