КРІЗЬ ПРИЗМУ СКЛА

Під такою назвою протягом березня місяця у Стрийському меморіальному музеї Ольги Бачинської експонується виставка виробів зі скла виготовлених технікою фьюзинг.

Автор робіт Ірина Тимошенко, яка працює фахівцем комп’ютерної графіки та дизайну рекламно-інформаційної газети «Фортуна». Її скляні шедеври такі ж крихкі як світ. Один необережний рух і все може розлетітися в друзки, а крізь призму скла можна розгледіти дивовижно яскравий Всесвіт.

Оглянувши експозицію відвідувачі переконаються, що речі, зроблені своїми руками, несуть любов і тепло майстра, і що хендмейд сповідує філософію збереження ресурсів Землі, повторно використовуючи матеріали для роботи.

У п’ятницю, 2 березня, Ірина Тимошенко в музеї для школярів провела майстер-клас з тиснення на фользі. З історією музею дівчатокознайомила науковий працівник Романа Савчин, а  майстриня навчила виготовляти листівки-чеканки, які  згодом вони подарують матусям та бабусям вітаючи з весняним святом.

Фото Наталії КАРПЕНКОВОЇ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які необхідні елементи для конструктивної співпрац

Це і висвітлить нам директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної воринної правової допомоги Марія Николаїшин.