Забули пароль? Реєстрація
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size

2 липня 2015p.

Member Area

Newsflash


Робити гроші без реклами може тільки монетний двір
(Томас Маколей)
 
 
Головна arrow Статті
Конгрес науковців - вихідців зі Стрийщини в Стрийському коледжі Львівського НАУ Надрукувати Надіслати ел. поштою
14.05.15
ImageОсь уже п’ятнадцять років  поспіль у Стрийському коледжі Львівського НАУ навесні проходить конгрес науковців - вихідців зі Стрийщини, запроваджений з ініціативи директора коледжу, кандидата економічних наук, доцента, заслуженого працівника сільського господарства України Василя Федоровича Дмитришина.

Започатковуючи цю акцію, її організатори мали на меті не просто зустріч. Різноманітна і різнопланова програма конгресу науковців Стрийщини - це, перш за все, живе знайомство з земляками - представниками нашої вітчизняної науки. А головне завдання конгресу - віднайти можливості для того, щоб задіяти і використати на благо району, міста та коледжу могутній науковий потенціал з тим, щоб потужний пласт науковців-інтелектуалів запрацював на економічний та науковий розвиток Стрийщини, на пошук нових робочих місць, запровадження нових інтенсивних технологій, на знаходження нових капіталовкладень та інвестицій у різні галузі виробництва, соціальну сферу та навчальний процес.
 
Якщо ми беремо на себе зобов’язання, то маємо їх виконувати Надрукувати Надіслати ел. поштою
07.05.15
ImageУ неї на аватарці фото, де Вони разом. Заставка на комп’ютері, де Він обіймає їхнього синочка. Фотографія Павла з чорною стрічкою на чільному місці. Сьогодні  Юрчику 2 рочки. Радість, бо синок росте веселим і безтурботним, невимовний смуток в очах, бо коханого Павла немає поруч. Прабабуся Віра витирає сльози. Вона навчила Юрасика показувати пальчиком вгору і казати, що тато на небі.
 
У його картинах – його душа Надрукувати Надіслати ел. поштою
07.05.15
ImageДнями у стінах музею художника Петра Обаля, який відкрили у 2005 році в Стрию у приміщенні виставкової зали краєзнавчого музею «Верховина» відбувся вечір-спогад з нагоди 115-ї річниці від дня народження відомого українського художника, члена Спілки художників України Петра Обаля. Підготувала і провела його головний хранитель фондів музею Ірина Лазурко.

«Петро Обаль більше сорока років прожив у Стрию. Працював, творив, спілкувався з багатьма людьми, прогулювався з дружиною вулицями міста. Він наш. Талановитий, скромний, щирий, гостинний, особливий, – так з великим пієтетом розпочала пані Ірина зустріч. – Завітавши у цей музей відчуваєш присутність митця. Здається, що він сам просто вийшов, залишив недопалену цигарку на столі, ще зовсім свіжий запах фарби, а його картини дивляться на нас поглядом художника – добрим, уважним, мудрим. У його ж бо роботах його душа. А він просто вийшов… І ось-ось зайде».
 
Восьма звитяга ФК «Скала» (Стрий) Надрукувати Надіслати ел. поштою
07.05.15
ImageФК «Скала» (Стрий) – ФК «Шахтар-3» (Донецьк) – 1:0 (0:0).
1 травня 2015 р. м. Стрий, стадіон «Сокіл». 15оС. 500 глядачів. Арбітри: Павло Чижевський (Київ), Андрій Ющишин (Тернопіль) та Петро Котубей (Закарпатська  обл.). Резервний арбітр - Ярослав Біць (Львів). Спостерігач арбітражу - Віктор Звягинцев (Одеса). Суддя-інформатор- Юрій Михалюк (Львів)
 
Автомоделісти Cтрия – переможці I етапу чемпіонату України-2015 Надрукувати Надіслати ел. поштою
07.05.15
ImageЗ 1 по 3 травня у Стрию, на кордодромі центрального міського стадіону «Сокіл» відбувся I етап чемпіонату України 2015 року з автомодельного спорту (кордові моделі) серед дорослих. На цей раз до Стрия з’їхалися понад 55 автомоделістів з: Стрия, Дрогобича,Тернополя, Дніпропетровська, Христинівки, Черкас,Запоріжжя, Рівне, Хмельницький та Рокитне.

 
Новини краю Надрукувати Надіслати ел. поштою
07.05.15

Школу реконструюють під житловий будинок

Приміщення колишньої Верхньолукавицької школи, планують реконструювати під житловий будинок для дітей-сиріт району, відповідно до  прийнятої Програми у Стрийському районі, щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки, затверджену рішенням ХХ-ї сесії Стрийської районної ради від 5 грудня 2013 року.
Згідно з даною Програмою,  у 2015 році заплановано придбати житло для двох дітей-сиріт. У районному бюджеті задля цього передбачено кошти в сумі 200 тис. грн. Ці кошти планують залучити на реконструкцію даного приміщення школи під житловий будинок, інформує офіційний сайт Стрийської РДА.

 
Юні вихованці АФ «Скала» висадили у Стрию магнолії Надрукувати Надіслати ел. поштою
07.05.15
ImageУ вівторок, 28 квітня у Стрию, доволі чисельна група юних вихованців Академії футболу «Скала» U-16 та U-17  разом зі своїми тренерами і наставниками - Юрієм Галієм та Миколою Василишиним на чолі з директором ФК «Скала» (Стрий) Олександрою Кравчук та директором АФ «Скала» (Моршин) Володимиром Ольбертом зібралися у сквері по вул. Осмомисла, біля пам’ятника Богдана Хмельницького для того, щоб висадити 13 саджанців магнолій.

 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 43 - 49 з 1997

Нові оголошення

Зараз в ефірі

Новий
05:55М/с "Скубі Ду: Корпорація загадка"
УКРАЇНА
06:05Т/с "Адвокат" (детектив)
Enter-фільм
06:30Мультфільм СРСР
К1
06:30"TOP SHOP"
ТОНІС
06:15"Глобал - 3000"
Інтер
05:30"Доярка з Хацапетівки 2"
СТБ
06:25"Все буде добре!"
1+1
06:00ТСН: "Телевізійна служба новин"
1 Національний
06:25Від першої особи
5
06:30Ранок на П'ятому
NІCKELODEON
06:25Гупі і бульбашки
ІCTV
06:30Ранок у великому місті
24
06:00Новини
Natіonal Geographіc
06:00Суперспоруди Третього рейха: Лінія Зіґфр ...
Dіscovery Channel
06:00Top Gear
ДИТЯЧИЙ СВІТ
06:00Х/ф "Хвилі Чорного моря" "Біліє парус о ...
ТЕТ
06:20М/с "Вперед, Дієґо, вперед!"
МЕГА
06:00У пошуках істини
ФУТБОЛ
06:10Цюрих - Боруссія (М). Ліга Європи УЄФА
2+2
06:00Мультфільми
Advertisement
  Rambler's Top100